Diagnostic Con 2014 se blíží

20. ledna 2014, 14:25

Stále se můžete přihlásit na celoroční setkání diagnostiků, mechatroniků a autoopravářů.

Už dnes je jasné, že malá přednášková aula stačit nebude, a že se Vás sejde víc než vloni. Na Vaše většinové požadavky je v pořadí čtvrtý Diagnostic Con 2014 naplněn výhradně tou nejvýživnější diagnostikou jak přes diagnostickou zásuvku, tak i osciloskopem nebo logickými postupy od začátku až do konce. Všechny prezentace se budou točit praktickými radami, ukázkami z praxe, diagnostickými metodami, výsledky zajímavých diagnostických analýz a procedurami, které z letošní akce udělají výživné školení s propracovanými animacemi na projekčním plátně. 

Kořením budou i pozvaní externisté pan Ivan Sixta – specialista převodovkář a pan Jiří Hampl – lektor diagnostických školení portálu FCD.eu, který se významnou měrou podílí na materiálech pro školení diagnostiků.
Pan Sixta je ryzí praktik a poinformuje nás o problémech spojek, převodovek DSG od šesti- až po sedmikvalty a to nejenom na plátně, ale i na prezentačních stolech, kde bude mít rozložené nádobí a bude předvádět mnoho v praxi.

Na adrese http://www.fcd.eu/article.aspx?id=1522 je pro Vás pod záložkou "Obrázky a soubory" připravena ochutnávka z vybraných jednotlivých témat, abyste viděli, že letošní Diagnostic Con bude stát za to. V článku samotném také najdete příjezdovou mapku a další detailní informace s kontaktem na milou hlavní organizátorku Conu, paní Barboru Matouškovou, na kterou se můžete obracet s dalšími případnými organizačními dotazy.

Pokud na Vás ještě zbude v přednáškové aule místo, pak se můžete přihlásit zde: http://www.fcd.eu/courseorder.aspx?id=779 . 

Související články

Pozvánka na Diagnostic Con 2014
Pozvánka na Diagnostic Con 2014

Stoosmdesát účastníků ankety na minulém ročníku jasně rozhodlo: “Čtvrtý ročník bude ještě více zaměřen na efektivní diagnostické metody, které můžete snadno využít při vaší praxi.” V pondělí 10. 2. 2014 od 9 hod., Vysoká škola Na Karmeli, Mladá Boleslav Letošní největší diagnostická akce roku bude na vaše přání koncentrátem ze všech nejlepších školení a vybraných […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!