Elán Car: Novinka v sortimentu EXIDE Premium

9. prosince 2016, 8:55

Firma Elán Car zařadila do své nabídky autobaterie EXIDE Premium, které mají díky patentované technologii uhlíkových aditiv na deskách se záporným nábojem výrazně vylepšené vlastnosti.

Díky patentované technologii uhlikových aditiv na deskách se záporným nábojem od Exide, se nová autobaterie Premium Carbon Boost dobíjí až 1,5krát rychleji. Tato technologie, která byla objevena během vývoje našich autobaterií AGM a EFB, přispívá k lepší akceptaci nabíjení a k výraznému snížení času potřebného pro dobíjení. Autobaterie Premium Carbon Boost je navržena tak, aby dokázala odolávat extrémním teplotám, zvládla energeticky náročné elektrické příslušenství a intenzivní městský provoz.

Technologie Exide Carbon Boost:

–  o 30% vyšší startovací výkon
–  až 1,5krát rychlejší dobíjení
–  ideální pro vozy s vysokou úrovní výbavy
–  ideální pro extrémní klimatické podmínky a intenzivní městský provoz
–  zhmotněné zkušenosti dodávek pro prvovýrobu
–  splňuje požadavky originálního náhradního dílu, široký sortiment pro cca 90% vozového parku

Efekt technologie Carbon Boost:

Uhlíková aditiva s velkým povrchem zajišťují v baterii prvotřídní vodivost, co rozpouští sulfát nahromaděný provozem baterie mnohem rychleji. Rychlé dobíjení je obzvláště důležité, protože významně snižuje riziko selhání baterie.

VHODNÉ PRO:

–  Výkonné naftové a benzínové motory
–  Mimořádnou elektrovýbavu a doplňky vozidel (originální z výroby nebo dodatečně nainstalované)
–  Provoz za extrémního tepla nebo zimy
–  Každodenní jízda nebo intenzivní jízda v městském provozu

Související články

Novinka v sortimentu Elán Car
Novinka v sortimentu Elán Car

Firma Elán Car zařadila do své nabídky teplem smrštitelné bužírky bez lepidla. Vedle klasických černých nově i ve čtyřech základních barvách za zaváděcí ceny. Bužírky mají široké použití v elektrotechnice, elektronice, automobilovém průmyslu, atd. Vlastnosti bužírek: Smršťovací poměr 2:1 Teplotní odolnost od -55°C do +125°C Minimální smršťovací teplota +70°C Minimální teplota pro plné smrštění +100°C […]

Novinka v sortimentu Elán Car
Novinka v sortimentu Elán Car

Firma Elán Car zařadila do své nabídky power banku Smart Box 5, která nastartuje nejen motorku, ale i auto. Tento model je navržen tak, aby nastartoval 12V benzínové motory až do objemu válců 1,6 litru a dieselové do 1,2 litru. Pro silnější motory existují také výkonnější modely. Technické údaje zařízení: Kapacita baterie: 33,3 Ah Velikost: […]

Novinka v sortimentu Elán Car: Profesionální nabíječky baterií Blue Power
Novinka v sortimentu Elán Car: Profesionální nabíječky baterií Blue Power

Firma Elán Car zařadila do své nabídky vodě a prachu odolné nabíječky s chytrým nabíjením a funkcí recovery pro zcela vybité baterie.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!