Petronas nově v Auto Kelly

10. dubna 2017, 9:27

Auto Kelly se stala novým distributorem prémiové značky olejů PETRONAS na českém trhu a může tak nově nabídnout svým zákazníkům široké spektrum těchto celosvětově známých a uznávaných olejů pro osobní, užitková a nákladní vozidla.

PETRONAS je nadnárodní ropná a plynárenská společnost, která vyrábí a prodává svou širokou škálu automobilových a průmyslových maziv ve více než 80 zemích světa. Značka olejů PETRONAS je známá po celém světě a to jak díky své prémiové kvalitě maziv, tak i díky svým úspěšným působením v  motorsportu, kde je hlavním partnerem a technickým konzultantem Formule 1 MERCEDES AMG PETRONAS.  Značka garantuje téměř 100% pokrytí vozového parku v Evropě.

Vice se dozvíte v dubnovém vydání e-Info duben 2017.

Související články

Repasované vstřikovače BOSCH a DENSO u Auto Kelly
Repasované vstřikovače BOSCH a DENSO u Auto Kelly

Na začátku roku v Auto Kelly rozšířili nabídku náhradních dílů o repasované vstřikovače DENSO a BOSCH PD. Stávající nabídku nových dílů tak obohatili o kvalitní a cenově výhodnou alternativu.

Novinka od Totalu v nabídce Auto Kelly
Novinka od Totalu v nabídce Auto Kelly

Novinka mezi oleji pro aftermarket – TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 – již dostupný v obchodní síti Auto Kelly.

Novinky od Delphi u Auto Kelly
Novinky od Delphi u Auto Kelly

V nabídce Auto Kelly se objevilo mnoho novinek. Mezi nimi se nacházejí také produkty společnosti Delphi ze sortimentu řízení a odpružení a z portfolia brzdových komponent.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!