Nové katalogy nářadí HAZET u APM

15. května 2017, 8:44

Firma HAZET, tradiční německý producent nářadí a servisního vybavení, které na český trh přináší APM Automotive, vydalo své nové katalogy i v češtině.

V české verzi HAZET tradičně vydává třeba akční katalog Special Worldwide s podtitulem Průmysl a výroba automobilů a se zaměřením na vybrané nářadí a novinky pro autobranži. Na 64 stranách představuje nejnovější přírůstky v sortimentu ručního i speciálního nářadí či přípravků a také nové akční položky uznávané značky za dočasně zvýhodněné netto ceny (konečné ceny v eurech bez DPH). Platnost tohoto akčního katalogu je do konce února 2018.

Firma s celým názvem HAZET-WERK Hermann Zerver GmbH & Co. KG navíc opět aktualizovala i svůj kompletní katalog nazvaný prostě Das Werkzeug – Katalog nářadí 2017. Přehledně do kapitol uspořádaný katalog má cca 450 stran a nabízí ucelený průřez nabídkou ručního dílenského nářadí a servisního vybavení se značkou HAZET. Kromě podrobných popisů nářadí v českém jazyce nechybí ani užitečné technické informace o jeho použití.

Akční katalog Special Worlwide ke stažení v PDF.
Katalog nářadí 2017 v PDF je ke stažení na stránkách APM.

 

Související články

Výfuky NOVAK nově u APM
Výfuky NOVAK nově u APM

Bohatý sortiment výfukových dílů u APM Automotive nově rozšířily výrobky značky NOVAK, které disponují ověřenou OE kvalitou, kvalitním zpracováním a především nadstandardní tříletou zárukou.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!