Kalendář Inter Cars 2010

2. února 2010, 0:00

I v letošním roce společnost Inter Cars představila exkluzivní nástěnný kalendář vlastní výroby. Kalendář, který je určen především zákazníkům Inter Cars, zejména pak mužům, zdůrazňuje nejen přednosti žen.

Jeho úkolem je současně upozornit na nejširší nabídku náhradních dílů ve střední a východní Evropě, kterou u společnosti Inter Cars naleznete.

Již několik let firma Inter Cars připravuje pro své zákazníky nástěnný kalendář s ženskými akty vyobrazenými s různými tématickými motivy z automobilové branže. Zadáním kalendáře, navíc proti základní funkci, kterou každý kalendář plní, je také zpříjemnit práci mechaniků v servisech. Určitě se jim o mnoho lépe pracuje, když na ně ze stěny servisu každý měsíc kouká jiná, pěkná modelka.

 

Kalendář je zároveň důkazem toho, že náhradní díly montované do opravovaných automobilů mohou rovněž představovat umělecké prvky.

Každý rok se na přípravě podílejí klíčoví dodavatelé. V letošním kalendáři prezentují své produkty společnosti: Continental-Contitech, Castrol, Sachs, Moto Integrator, Knecht – filter, Ate, TRW, Ruville, KYB, SKF, Bosch a Evert.

Autorem kalendáře je W. Bakiewicz – známý polský fotograf, specializující se mimo jiné na fotografování ženského aktu.

Kalendář je každoročně velice vyhledáván a stává se exkluzivním zbožím nejenom mezi uživateli v motobranži.

Navíc Vám exkluzivně přinášíme kalendáře Inter Cars 200720082009 a 2010 ve formátu pdf ke stažení. Další fotografie k nahlédnutí níže.

Související články

Kalendář Inter Cars pro rok 2014 – šťavnaté detaily
Kalendář Inter Cars pro rok 2014 – šťavnaté detaily

Vydání kalendář firmy Inter Cars S.A. pro rok 2014 se blíží. Dnes Vám prozradíme některé zajímavé podrobnosti o focení. Focení kalendáře se konalo na dvou různých místech. Jedním z nich bylo Logistické centrum firmy Inter Cars, které pro tyto potřeby proměnilo na fotografický ateliér. Realizované scény jako ve filmech, kde sexy modelka v roli zlodějky […]

Profil kalendáře Inter Cars S.A. 2014 na Facebooku
Profil kalendáře Inter Cars S.A. 2014 na Facebooku

Kalendář firmy Inter Cars pro rok 2014 se dočkal vlastního účtu na sociální síti Facebook. Najdete zde nikde jinde nezveřejněné fotografie a informace o vytvoření kalendáře. Facebookové stránky kalendáře – ZDE. Další nová fotografie z kalendáře:  

Kalendář Inter Cars 2014
Kalendář Inter Cars 2014

Jak už bylo patrné z předešlých článků, v letošním IC kalendáři se mají příznivci krásných aut a žen na co těšit. Kalendář Pirelli letos akty vynechává, Inter Cars se k nim po roční pauze opět vrací.

Kalendář Inter Cars 2015
Kalendář Inter Cars 2015

Kalendář Inter Cars je vydáván od roku 2005. Každý rok se mění koncepce, scénografie a modelky. Zůstává cíl a odběratelé, pro které je kalendář určen, jak v Polsku, tak v zahraničí. V letošním roce v rekordním počtu téměř 30.000 výtisků.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Anonym, 9. února 2010, 0:00 0 0

kalendare mam i minule, pirelli to nikdy nebude, ale jinak jsou asi nejlepsi kalendare co sem videl
- vlada

Odpověď