Automobilové filtry VALEO u APM

22. března 2013, 14:49

Širokou nabídku výrobků se značkou VALEO v sortimentu APM Automotive nově rozšířily kvalitní filtry této francouzské značky, které řada evropských automobilek využívá i v prvovýrobě. Sortiment zahrnuje přes tisíc palivových, olejových, vzduchových a kabinových filtrů pro všechny běžné vozy.

Zatímco dosud značku VALEO v nabídce APM Automotive zastupovaly především stěrače, spojky či příslušenství pro opravy klimatizací, nově jsou to také automobilové filtry pro všechny běžné vozů. APM Automotive tak jako první v ČR přináší kompletní nabídku filtrů tohoto světoznámého výrobce, který má na českém trhu nedostižně nejjširší nabídku filtrů na francouzské značky. VALEO využívá moderní výrobní technologie a přehledné kódové značení, které spolu s obaly vybavenými QR kódy usnadňuje vyhledávání i přístup k montážním informacím a to vše za velmi příznivé maloobchodní ceny.

Nabídku běžných filtrů nutných pro chod motoru – tedy vzduchových, olejových a palivových, samozřejmě doplňují i komfort zajišťující kabinové filtry a to jak částicové, tak kombinované s aktivním uhlím. Zatímco pro běžné částicové filtry na zachycení všech částic, nečistot a pylů výrobce používá obchodní název COMFORT, prémiová řada filtrů PROTECT (s aktivním uhlím) je určena zejména pro dopravu ve městech a citlivé osoby, neboť díky aktivnímu uhlí kromě částic a pylů zachytává i zdraví škodlivé plyny a zápachy.

Značení filtrů VALEO je u APM Automotive stejné, jako u ostatních dílů této značky, tedy kód VA + číslo výrobce, přičemž první trojčíslí určuje typ použití filtru (např. VA698885 = kabinový filtr COMFORT na VW Passat). Filtry VALEO najdete ve vyhledávacím e-katalogu APM Cat – http://webcat.apm.cz při vyhledávaní dílů pro konkrétní vůz – ve stromu Filtr.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!