Nová pobočka APM Automotive v Karlových Varech

8. března 2010, 0:00

Od března působí pobočka společnosti APM Automotive s.r.o. v Karlových Varech na novém místě. Z malého objektu nedaleko obchodního centra Varyáda se přestěhovala do nových moderních a hlavně mnohem větších prostor v prestižní karlovarské čtvrti Bohatice.

Přestěhování na adresu Jáchymovská 89 ("stará" výpadovka na Ostrov) do prodejny se skladovou plochou 395 m2 přináší zákazníkům nejen příjemnější prostředí, ale rovněž další zkvalitnění prodejních služeb. Motoristické veřejnosti i registrovaným zákazníkům samozřejmě zůstává i nadále nabízen celý široký sortiment cenově výhodných autodílů na osobní a užitkové vozy, např. baterie, brzdové díly, filtry, díly řízení, ložiska, klouby, poloosy, pružiny, řemeny, spojky, tažná zařízení, stěrače, tlumiče, čerpadla, výfuky, oleje, maziva, provozní kapaliny, autokosmetika, pneumatiky a mnoho dalšího..

O zákazníky z karlovarského regionu bude nadále pečovat zkušený a osvědčený kolektiv prodejců, operátorů a rozvozových řidičů v čele s půvabnou vedoucí Vladimírou Kalvodovou. Nová pobočka APM Automotive má otevřeno od pondělí do pátku vždy od 8.00 do 17.00 hodin, v sobotu od 8.30 do 12.00 hodin.

Kontaktní údaje: tel. 353 892 808, mobil: 739 530 828, e-mail: karlovy.vary@apm.cz .

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Anonym, 26. listopadu 2010, 0:00 0 0

Prosím o sdělení, za kolik prodáváte nové autolékárničky. Děkuji Cibulka
- Cibulka

Odpověď