VIP Club 2010 firmy Inter Cars

10. března 2010, 0:00

Firma Inter Cars Česká republika již šestým rokem pro Vás připravuje věrnostní program – VIP Club Inter Cars. Každý rok Vám nabízí možnost zúčastnit se celé řady zajímavých akcí, ať už s dobrodružnějším nádechem pro ty odvážnější, nebo klidnější, odpočinkové pro milovníky klidu a pohody. Ani letošní rok nebude výjimkou a jistě pro Vás bude nabídka zajímavá a podpoří obchodní spolupráci.

Nejdřív krátká, ne nezajímavá rekapitulace toho, co už měli možnost členové VIP Clubu prožít a jakých akcí se celá řada z Vás, členů VIP Clubu Inter Cars, zúčastnila. Z těch nejzajímavějších je loňský květnový relaxační pobyt v Egyptě, kterého se zúčastnilo přes 100 členů VIP Clubu i se svými rodinnými příslušníky. Z těch opravdu TOP byla loňská návštěva africké Keni se 40 členy VIP Clubu nebo předloňský výlet do asijské Číny. V rámci VIP Clubu Inter Cars 2009 již v lednu proběhla tradiční „lyžovačka“ v Alpách, tentokrát v rakouském Kaprunu s téměř 60 lyžaři. V nejbližší době čeká členy VIP Clubu relaxační pobyt v Egyptě, tentokrát trochu netradičně, a to v podobě plavby lodí po Nilu se zastávkami a návštěvami nejznámějších Egyptských památek. Reportáž Vám firma přinese v některém z příštích vydání IC Journalu, stejně jako z té nejexkluzivnější akce letošního roku, kterou bezesporu bude návštěva exotického Vietnamu, která proběhne v září. Svou účastí spoluvytváříte příjemnou a přátelskou atmosféru, bez které by se tyto akce neobešly. Zatím vždy bylo heslo „Užívejte si život s námi“ bezezbytku naplněno.

A teď už rychle k výše avizovanému a to k tomu, co je pro Vás připraveno v rámci VIP Clubu Inter Cars 2010. I v letošním roce Inter Cars zůstává věrný nabídce relaxačních, zajímavých a adrenalinových aktivit a pobytů. Nabídka bude pro zákazníky letošní rok variabilnější, bližší jejich srdci. Někdo se rád sluní na pláži u moře nebo u bazénu, jiný má raději adrenalin, další raději exotiku. Nabídka každého něčím osloví. Prostřednictvím členství ve VIP Clubu Inter Cars 2010 se budete moci vydat do bájné Indie, získat relaxační pobyt ve sluncem zalitém Turecku a tady je první možnost volby mezi sluněním se na pláži nebo zpestřením pobytu o několikadenní putování přírodou a památkami v národním parku Olympos, tradiční lyžování v některém z alpských středisek nebo možnost volby účasti na adrenalinové akci v Julských Alpách s raftingem a canyoningem.

Co tedy musíte udělat proto, abyste se stali členy VIP Clubu Inter Cars 2010?

Podmínky jsou velmi jednoduché. Stačí získat jednu z níže uvedených členských karet VIP Clubu Inter Cars 2010. Základní kartou, kterou můžete získat, je karta bronzová. Pokud získáte kartu vyšší hodnoty, získáváte zajímavější balík bonusů, případně vyšší počet míst na dané akci atd.

Bronzová VIP karta – pro zisk této karty musíte na svém VIP účtu dosáhnout hodnoty alespoň 7 500 bodů
Stříbrná VIP karta – kartu získáte v momentě dosažení hodnoty alespoň 12 500 bodů na svém VIP účtu
Zlatá VIP karta – abyste získali tuto kartu, musí hodnota Vašeho VIP účtu být alespoň 17 500 bodů.
Platinová VIP karta – vlastníkem této karty se stáváte tehdy, když je na Vašem VIP účtu alespoň 22 500 bodů.

Pravidlo zisku VIP bodů zůstává stejné jako loňský rok. Tyto body získáváte za každý nákup, který uskutečníte u společnosti Inter Cars v období od 01/01/2010 – 31/12/2010:

za nákup dílů pro osobní automobily – každých 100 Kč = 1 bod
za nákup dílů pro nákladní automobily – každých 200 Kč = 1 bod

Body se Vám připisují automaticky za každou realizovanou obchodní operaci, tzn. zboží objednané, zakoupené a zaplacené v cenách bez DPH u společnosti Inter Cars. Pokud zakoupené zboží následně vrátíte, je Vám příslušný počet bodů také odečten. Body získané v jednom roce nemůžete převádět do následujícího roku (netýká se prémiových startovních EXTRA bodů, přidělených za členství ve VIP Clubu Inter Cars v předchozím roce) a není možné je směnit na hotovost, event. uplatňovat k zaplacení zboží. Stav svých bodů si zároveň můžete kdykoliv zkontrolovat na nejbližší pobočce, na internetových stránkách po vlastním přihlášení nebo přímo na účetním dokladu, který je Vám námi vystaven při nákupu zboží.

Navíc máte také možnost získat spoustu tzv. EXTRA bodů, kterými můžete navýšit stav svého VIP účtu, a tím si pomoci ke členství ve VIP Clubu Inter Cars 2010 (více informací, jak získat EXTRA body Vám poskytne Vaše pobočka Inter Cars, případně je najdete v brožuře VIP Club Inter Cars 2010).

1. 8-denní pobyt v tajemné Indii – září 2011

 

Poznávací zájezd do země bájné Šeherezády a Pohádek tisíce a jedné noci nabízející množství rozmanitých míst, která již po staletí přitahují cestovatele a dobrodruhy svou historií, architekturou a nezapomenutelným koloritem. Z těch nejvýznamnějších vybíráme např. Staré Dillí jako nejdůležitější islámské centrum s Páteční mešitou a vyhlídkou na dillískou Červenou pevnost, Rádžghát jako vzpomínka na Mahátmu Gándhího, Nové Dillí s impozantní Humájúnovou hrobkou, symbol vítězství islámu Kutub Mínár nebo záhadný železný nerezavějící sloup. Ágra a asi nejznámější indická památka – nejslavnější hrobka lásky Tádž Mahal dále pak bývalé sídlo indických panovníků tzv. Červená pevnost. Nádherně dochované hlavní město císaře Akbara – Fatéhpur Síkrí s posvátnou hrobkou Salíma Čištího. Jedinečná stupňovitá studna baórí v Abhanéru, Džajpur se středověkou astronomickou observatoří Džantar Mantar a symbolem města Havá Mahal – tzv. „palácem větrů“, Městským palácem – sídlem žijícího mahárádži. Exotický nádech má i možnost projížďky na slonech k opevněnému jantarovému paláci Ámbér. Bombaj jako symbolický vstup do Indie – tzv. „Indická brána“, „sloní“ ostrov Elephanta s jeskynním komplexem chrámů s ohromujícími sochami hinduistických božstev, dhóbi ghát – největší prádelna pod širým nebem, mešita muslimského světce Hadži Alího. Ellóra – komplex 34 džinistických, hinduistických a buddhistických staveb, jež byly pět staletí vysekávány do skalní stěny. Adžanta – komplex buddhistických skalních chrámů bohatě zdobený malbami, který je zároveň největší dochovanou sbírkou buddhistického umění na světě. Góa – někdejší portugalská kolonie s více než 100 km nejhezčích pláží Indie na pobřeží Indického oceánu a bohatou tropickou vegetací a koloniálními portugalskými stavbami. Indie má svou rozmanitostí a malebností jistě co nabídnout.

2. Relaxační nebo adrenalinový 8 denní pobyt v Turecku – květen 2011

Relaxační pobyt – čeká na Vás skvěle vybavený čtyřhvězdičkový hotel s maximálním pohodlím a službami all inclusive, s bazénem a pláží v dosahu hotelu.

Adrenalinový pobyt – pro zájemce je v rámci relaxačního pobytu připraven třídenní výlet (putování) v národním parku Olympos. Trasa povede nádhernou přímořskou a horskou přírodou, kde úbočí hor dosahují přes 2 500 metrů padajících až k moři. Ubytování na trase je zajištěno v hotelech tříhvězdičkové úrovně a stravováním formou polopenze. Délka jednotlivých denních pěších úseků je cca. na 5 – 6 hodin chůze.

Turecko – křižovatka a kolébka kultur a jedno z nejúchvatnějších míst, kde se rodila světová civilizace. Najdete zde nádherné pláže, horskou přírodu a množství památek. Uchvátí nesčetným množstvím památek, které připomenou rozmanité kultury – Chetity, Řeky, Římany, Byzanc, turecký sultanát a zároveň nám tato země nabídne jedinečné přírodní zajímavosti jako Zelený kaňon – třetí největší přehrada v Turecku nacházející se v srdci pohoří Taurus se smaragdově zelenou vodou. Pamukkale – osmý div světa a místo, kde minerální léčivé prameny během 15 000 let vytvořily oslnivě bílé kaskády s jezírky naplněnými smaragdově zelenou vodou. Kdo se v této vodě vykoupe, podle pověsti omládne a zkrásní. Plutonium považované za vstup do podsvětí, Perge jako nejzachovalejší antické město na území Malé Asie, Termessos – ruiny starověkého hraničního a obchodního města, jež údajně nepokořil ani Alexandr Veliký, Antalya jako centrum Turecké riviéry, město Demre bývalé biskupské sídlo, zajímavostí je, že právě odtud pochází slavný svatý Mikuláš z Myry. Kekova – potopené město, které se nachází ve velice příhodné mořské laguně mezi vesnicemi Uçagiz a Simena a ostrovem Kekova. Zemětřesení v době kolem přelomu letopočtu způsobilo potopení většiny památek pod hladinu moře. Díky průzračné vodě v laguně je však možné památky na dně moře sledovat. Pozorný pozorovatel objeví i zbytky schodišť, přístavní mola a dlážděné ulice. Turecko je prostě země nekonečného množství chutí a půvabů, země, na níž se nezapomíná.

3. Lyžování nebo adrenalin v Alpách – leden / duben 2011

Lyžování v Alpách – dnes již tradiční lyžování v některém z nejznámějších alpských zimních středisek se 100% jistotou skvělých sněhových podmínek po celou sezonu, desítkou kilometrů dokonale upravených sjezdovek od těch sportovních, přes lehčí svahy pro celou rodinu až po náročné freeridové trasy. Vše doplněné moderními lanovkami a odpovídajícím zázemím. Pro oddych a zábavu zde mohou být bazény, bowling, sauny nebo noční lyžování a sáňkování, případně jízda na pneumatikách a celá řada dalších aktivit.

Adrenalin v Julských Alpách ve Slovinsku – pobyt v hotelu*** vybaveném posilovnou, saunou, bazénem. Rafting na řece Soča se stupněm obtížnosti III+, možnost výběru i dalších adrenalinových aktivit jako canyoning – sjíždění koryta horského potoka, který ve zdejších skalách vytvořil naprosto jedinečný kaňon, který nemá v Evropě konkurenci, plný skalních skluzavek, tobogánů a vodopádků, jízda na kajaku, hydrospeed, ale třeba i caving, paragliding s instruktorem, let nad Alpami v malém letadle, seskok z letadla, horská kola, tenisové kurty, golf, rybaření na Soči a vyhlášená rybářská bašta se zdejšími znamenitými pstruhy, slovinský večer s pečenými jehňátky, kůzlátky, vínem, hudbou a projekcí diapozitivů zdejší přírody s českým komentářem – vše pod širým nebem a mnoho dalšího dle vlastní chuti a zájmu.

Jako člen VIP Clubu Inter Cars 2010 můžete získat celou řadu dalších výhod, např. přednostní právo účasti při návštěvách výrobních závodů, školeních a na jiných akcích pořádaných společností Inter Cars Česká republika s.r.o.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!