Info Auto Kelly: Filtry FILTRON v novém šatu

7. října 2013, 20:33

Co stojí za nejen vizuální proměnou filtrů Filtron? Na to vám odpoví Tomasz Grabias,Vice President and Sales and Marketing Director ze společnosti Filtron v rozhovoru pro magazín Info Auto Kelly 3/2013.

Nové logo, nová marketingová strategie… jaké jsou cíle těchto předsevzetí?
Prováděné změny, které jsou nejviditelnější pro naše zákazníky, jako je např. logo, balení nebo způsob reklamací našich filtrů jsou odpovědným krokem směřujícím do budoucnosti. Během posledního desetiletí, ve kterém platily neustále měnící se standardy, se změnilo skoro vše. Doba, motorová vozidla, naše požadavky i potřeby. Především se také změnily naše filtry a s nimi se také pozměnila celá naše značka. Samozřejmě k lepšímu.

Když tedy hovoříte o rozvoji – jaké jsou naplánované cíle společnosti v blízké budoucnosti?
Již dnes, když nahlédneme na trh samostatných náhradních dílů, zjistíme, že jsme čtvrtou největší filtrační firmou v Evropě, která dodává na trh přibližně 70 milionů filtrů.

Během pěti nejbližších let chceme překročit magickou hranici výroby, a to 100 milionů kusů filtrů ročně, což by představovalo druhé místo na listině největších evropských společností specializujících se v tomto oboru. To je náš cíl!

Jakým způsobem to chcete uskutečnit? Nové trhy, noví zákazníci?
Jak jedno tak i druhé! I když prodáváme své výrobky na trzích po celém světě, tak se na každém trhu můžeme ještě více rozvinout.

Filtron je jedna z nejlépe rozpoznávaných známek v oblasti náhradních dílů. V průzkumech, které se uskutečnily v Polsku, zná téměř 100% všech tázaných osob naše produkty.

Můžeme tedy říci, že společně s dalšími tisíci specialisty jsme na trhu „starými dobrými známými“.

Během několika stovek uskutečněných setkání s mechaniky, majiteli autoopraven, obchodů a automobilových velkoskladů průběžně informujeme o změnách, které nastaly nebo nastávají uvnitř naší firmy. Tito lidé jsou v šoku, když se dozvídají, že jsme tak velkou firmou a znávaným hráčem nejen na polském trhu, ale i na tom celosvětovém. Také jsou překvapeni, jaké vlastníme technologie.

Zákazníky, kteří naše výrobky používají už úspěšně několik let jenom utvrdíme v jejich dobrém rozhodnutí a ty kteří s námi z různých důvodů nespolupracují, chceme přesvědčit ve stylu: Zkus to, určitě nebudeš litovat!

Proč Filtron The Original?
Protože pravě naše filtry jsou montovány v nejlepších vozidlech světa jako originální výbava. Dodáváme filtry pro první montáž do více než 100 vozidel všech nejvýznamnějších výrobců aut. Rovněž tyto stejné filtry, které mají tu nejvyšší kvalitu, dodáváme obchodům a dílnám, aby k nim měl každý řidič motorového vozidla přístup. Ve finále každý rok vyrábíme více než 70 milionů filtrů dle nejnovějších standardů. Ve své nabídce máme vice než 2.200 produktů, které jsou dostupné přibližně v 80 zemích světa. A ještě jedna malá drobnost, která nás vyzdvihuje: péče o detaily. Pravě díky takovým drobnostem, jako jsou např. zplisované filtrační papíry nebo vynikající těsnění filtrů dosahujeme toho, že Filtron se nedá padělat, je to prostě „the original”.

Na závěr: co je nejdůležitější ve vašem odvětvi?
Můžeme říci, že to je kvalita, atraktivní cena, ale především zákazníci. Zákazníci jsou vším. To pravě díky jejich náročným požadavkům a názorům jsme lepší. To naši zákazníci jsou impulsem pro změny. A my se snažíme jim naslouchat.

Příklady? Logický způsob popisování našich výrobků FILTRON způsobuje, že hodně našich zákazníků zná číselné pořadí zpaměti a názvosloví FILTRON se tak stalo standardem. Máme z toho velkou radost a pravě to bylo inspirací při vzniku nových balení – hlavni index
je ještě lépe viditelný!

Z tohoto důvodu jsme udrželi i barevnost balení, která odpovídá různorodým produktům, což rozhodně usnadní zákazníkům okamžitý selekční výběr správného filtru.

V Auto Kelly se můžete setkat s novými baleními filtrů FILTRON už v nejbližších týdnech. Kompletní portfolio filtrů FILTRON naleznete za lákavé ceny na www.autokelly.cz.

Rozhovor byl uveřejněn v magazínu Info Auto Kelly 03/2013 – ZDE.

www.autokelly.cz

Související články

Magazín INFO AUTO KELLY 3/2013
Magazín INFO AUTO KELLY 3/2013

Firma Auto Kelly pro vás připravila další číslo magazínu plného novinek, zajímavostí a technických informací z Auto Kelly. NOVINKY A ZAJÍMAVOSTI Z AUTO KELLY 10 Nový konfigurátor kol na www.autokelly.cz 11 Nová služba: Jednodušší online objednávka servisního zásahu 67 Aktuální přehled školení 76 RODEO SHOW garážového vybavení PRODUKTOVÉ INFORMACE A NOVINKY 06 Novinka: Díly kompletního […]

Auto Kelly: Spojky HEC od Valeo vám ušetří čas a vašim zákazníkům peníze
Auto Kelly: Spojky HEC od Valeo vám ušetří čas a vašim zákazníkům peníze

Úspora času, nákladů a nezměněný jízdní komfort po celou dobu životnosti spojky, to jsou největší přednosti nových spojek HEC společnosti Valeo. Spojky HEC (High Efficiency Clutches neboli spojky se zvýšeným výkonem) Valeo byly konstruovány inženýry Valeo jako náhrada za originální provedeni spojky se samonastavovací technologii. Stejně jako se vyvíjejí technologie v celém automobilu, vyvíjí se […]

Mimořádně výkonné autobaterie Bosch nově v Auto Kelly
Mimořádně výkonné autobaterie Bosch nově v Auto Kelly

Pro zimní sezonu 2013/2014 uvádí Auto Kelly novinku v segmentu startovacích akumulátorů – autobaterie značky Bosch. Akumulátory Bosch jsou mimořádně výkonné a splňují vysoké požadavky na kvalitu prvovýroby. Díky tomu patří ke špičce na světovém automobilovém trhu. Bosch vyrábí kompletní portfolio akumulátorů pro každé použití. V Auto Kelly je nyní k dispozici více než 160 […]

Auto Kelly: Víčko chladiče – malé, ale nepostradatelné
Auto Kelly: Víčko chladiče – malé, ale nepostradatelné

Auto Kelly má víčka chladiče v nabídce již řadu let, aktuálně vám nabízí přes 120 druhů víček. Ve výsledku toto skromné množství pokryje drtivou většinu českého vozového parku, protože stejná víčka chladiče používají jak koncernové vozy, tak i spřátelené automobilky. Výběr z nabídky víček chladiče v Auto Kelly: …a dalších více než 120 druhů víček […]

Nové webové stránky Filtron
Nové webové stránky Filtron

Firma WIX-FILTRON Sp. z o.o. spustila nové webové stránky. www.filtron.eu

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!