Firma HART rozšiřuje nabídku vodních pump a filtrů pro motocykly

9. července 2018, 17:59

Společnost HART rozšiřuje svůj sortiment o vodní pumpy známého německého výrobce HEPU a motocyklové filtry anglického výrobce Hiflofiltro.

Vodní pumpy HEPU u HartuSpolečnost HEPU® je největším výrobcem vodních čerpadel v Německu s výrobní tradicí delší než 40 let. Široký rozsah produkce zahrnuje vodní čerpadla pro všechny evropské a také podstatnou část japonských a korejských automobilů.

Vodní čerpadla HEPU nabízejí vynikající průtok chladiva jak při běžných provozních podmínkách, tak i při vysokých rychlostech. Tento hydraulický výkon je zajištěn díky spolehlivé technologii těsnění, protikorozní ochraně, odolnosti proti kavitaci a využití komponentů vysoké kvality.

Filtry Hiflofiltro u HartuFirma Hiflofiltro, anglický výrobce vzduchových a olejových filtrů, byla založen roku 1955 a od roku 1963 dodává filtry do prvovýroby japonským výrobcům. Díky více než čtyřicetiletým zkušenostem, neustálému vývoji a moderním výrobním zařízením, dnes Hiflofiltro vyrábí jedny z nejkvalitnějších filtrů na světě.

V sortimentu firmy jsou obsaženy téměř všechny typy olejových filtrů, většina vzduchových filtrů pro japonské motocykly a BMW, molitanové vzduchové filtry na motokros. Filtry Hiflofiltro splnily jako první normy TÜV.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!