APM: Akční nabídku letních pneu najdete novým vyhledávačem

23. března 2010, 0:00

Také v letošním roce připravila společnost APM Automotive s.r.o. nabídku letních pneumatik za akční netto ceny. Již tradiční jarní nabídka tentokrát zahrnuje pneumatiky osvědčených značek BARUM a CONTINENTAL a akční ceny jsou srovnatelné (nebo výhodnější) s cenami ve známých internetových obchodech.

Pneumatiky tvoří spolu s klasickými i litými disky významnou část v sortimentu náhradních dílů, maziv, provozních kapalin a dalšího příslušenství, který APM Automotive nabízí.

Akční netto ceny jsou nastaveny na všechny nabízené letní pneumatiky. Pro letošní sezonu se přitom kdyňský dodavatel autodílů spoléhá výhradně na pneumatiky od významného světového výrobce – koncernu Continental, který má pod svými křídly také tradiční a stále žádanou českou značku Barum. Malý výběr z letošní nabídky najdete v letáku v příloze.

Zároveň s novou akční nabídkou pneu byla prezentována také jedna praktická novinka ve web shopu APM Automotive APM Cat – http://cat.apm.cz – nový vyhledávač pneumatik pro usnadnění a zpřehlednění jejich výběru. Ve stromu: příslušenství/Pneu/Pneu hledej je nyní k dispozici uživatelsky příjemná aplikace, která po zadání tří obvykle používaných rozměrů (např. 195/65/15) zobrazí všechny dostupné pneumatiky s popisy a náhledem dezénu (po poklepání na malý obrázek se otevře větší). Nová aplikace je zatím využitelná pouze pro aktuálně preferované letní pneu, časem do vyhledávače přibude také nabídka zimních.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!