Kalendář ELIT 2014

2. prosince 2013, 17:10

Přinášíme Vám kalendář firmy Elit pro rok 2014.

Každá stránka kalendáře obsahuje QR kód, jehož pomocí se dostanete na speciální stránky plné dalších pikantních fotografií.

Související články

Kalendář ELIT 2013
Kalendář ELIT 2013

Přinášíme Vám kalendář firmy Elit CZ pro rok 2013, plný krásných modelek a motorek. Kalendář ve formátu PDF ke stažení – ZDE. Také na našich facebookových stránkách – ZDE.

ANKETA + SOUTĚŽ: Vyberte nejlepší motoristický kalendář roku 2014
ANKETA + SOUTĚŽ: Vyberte nejlepší motoristický kalendář roku 2014

Jaký kalendář pro letošní rok se Vám nejvíce líbí? Vyberte ten nejlepší. A vyhrajte sbírku těchto kalendářů. Navíc budete zařazeni do naší novoroční soutěže. I tento rok vyhlašujeme anketu (již třetí) o nejlepší Kalendář roku 2014. Pro tento rok můžete hodnotit kalendáře distributorů: ACI, APM Automotive, Auto Kelly, Elit, Inter Cars a Stahlgruber (Autobenex, Autocora) […]

Nejlepší motoristický kalendář pro rok 2014 je od firmy Auto Kelly
Nejlepší motoristický kalendář pro rok 2014 je od firmy Auto Kelly

Kalendářem roku 2014 se stal kalendář firmy Auto Kelly. Soutěž proběhla jak hlasováním na našich stránkách z řad lidí branže aftermarketu, tak pomocí speciálního newsletteru, který byl určen pro veřejnost. V obou hlasováních vyhrál kalendář Auto Kelly. Na dalších místech jsou však již rozdílné výsledky. Hlasování aftermarketu Jak jsme již výše uvedli, kalendářem roku 2014 […]

Kalendář ELIT CITY 2015
Kalendář ELIT CITY 2015

Firma Elit připravila pro rok 2015 kalendář ve stylu komiksu Sin City. Každá stránka kalendáře obsahuje QR kód, jehož pomocí se dostanete na speciální stránky plné dalších pikantních fotografií.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!