Autoprima: Začala motorkářská sezóna

8. dubna 2010, 0:00

V nabídce firmy Autoprima nyní naleznete řadu vysoce kvalitních a osvědčených produktů pro motoristy Xeramic Motorcycle Care.

 

 

PM XERAMIC® ČISTIČ VNITŘNÍ ČÁSTI PŘILBY

Obsah : 200 ml
Obj.číslo : 20403

Je vhodný pro rychlé a bezpečné odstranění propocených míst, bakterií, nejrůznějších znečištění a nepříjemných zápachů z vnitřní části přilby. Má jedinečný hloubkový účinek a tím zaručuje optimální výsledek. Sprej je nutné před použitím dobře protřepat a teprve poté nastříkat do přilby. Vlhkou houbou rozetřeme a znečištěné části vyčistíme.

PM XERAMIC® ČISTIČ OBLEČENÍ

Obsah : 500 ml
Obj.číslo : 20408

Čistící pěna na bázi vody. Vhodné pro kůži, umělou kůži, vinyl a umělá sedadla. Tento čistič rychle a důkladně odstraňuje olejové a mastné skvrny, a oživuje barvy. Nastříkejte ze vzdálenosti 30 až 40 cm a pěnu nechte 5 až 10 minut působit. Při silném znečištění roztírejte houbou nebo kartáčem. Poté opláchněte nebo setřete čistým hadrem.

PM XERAMIC® SILIKONOVÝ SPREJ

Obsah : 500 ml
Obj.číslo : 20400

Vedle mazacích, konzervačních a antikorozních vlastností odpuzuje vodu a vlhkost a není toxický. Zaručuje ochranné mazivo pro umělé hmoty a gumové části. Zámky, pojistkové skříně a zapalovací systémy budou tak chráněny před vlhkem.PM XERAMIC® SPREJ NA KŮŽI

PM XERAMIC® SPREJ NA KŮŽI

Obsah : 500 ml
Obj.číslo : 20406

Chrání jakýkoliv typ kůže a zaručuje optimální péči rovněž pro starší typy kůží. Kůže se poté stává silnější, lesklejší, je odolná vůči vodě a zabraňuje UV záření. Přípravek je bezbarvý a tím pádem vhodný pro různé barvy kůží. Sprej je před použitím nutné protřepat a přípravek stříkáme na suchou a čistou kůži. Měkkým hadrem rozetřeme a po zhruba 5 minutách utřeme.

PM XERAMIC® TOTAL BIKE CLEANER

Obsah : 1000 ml Obj.číslo : 20422
Obsah : 2,5 ltr Obj.číslo : 20500
Obsah : 5 Ltr Obj.číslo : 20501

Vysoce koncentrovaný a velmi účinný biologicky rozložitelný přípravek s jedinečným složením, který lehce odstraňuje nečistoty. Zcela bezpečný pro syntetické materiály a pro hliníkové, chromové, plastové, gumové i lakované části. Nastříkejte celý motocykl, vyčkejte několik minut a poté opláchněte silným proudem vody. V případě vysokého znečištění vyčkejte až 30 minut a poté motocykl pečlivě ostříkejte. Tento přípravek dodá Vašemu motocyklu vysoký lesk. Chraňte před mrazem!

Více v brožuře a ceny Vám sdělí příslušný obchodní zástupce.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!