APM: Jarní akce pro motorkáře

28. dubna 2010, 0:00

Speciální Spreje na řetězy Motip rozdává nyní společnost APM Automotive s.r.o. jako bonus k nákupu motocyklového motorového oleje Castrol POWER 1 GPS 4T 10W40.

Jarní akce pro motorkáře začala v pondělí 26. dubna a potrvá až do vyprodání bonusu a její princip je velmi jednoduchý – při jednorázovém nákupu dvou litrů oleje uvedeného oleje (obj.č. CA-GPS/1) dostane zákazník automaticky 400 ml balení spreje na řetěz zdarma (za 1,- Kč bez DPH).

Castrol Power 1 GPS 4T je moderní olej výjimečné kvality vyvinutý pro moderní čtyřdobé motory. Jeho složení Power Protection Formula je speciálně vyvinuto k ochraně motocyklových motorů před usazeninami, jež snižují jeho výkon. Trizone Technology™ – výkonnost tří kritických zón – motoru, spojky a převodovky.

Splňuje specifikace: API/ ILSAC SJ a JASO MA

schváleno pro modely: BMW řady F650, F800 a K1200 

Sprej na řetězy je určen na všechny druhy hnacích řetězů. Thixotropní výrobek zajišťující dlouhodobé mazání. Nanáší se jako olej, po zaschnutí působí jako mazací tuk s ochrannými vlastnostmi proti prachu. Má vynikající mechanickou a tepelnou odolnost a chrání před opotřebením a slepením. Tuk na řetězy je odolný vůči vlivům počasí a slabým kyselinám a bázím i teplotám mezi -50ºC a 200ºC, je vodoodpudivý a má neutrální pH.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!