eBOOST: nový PAG olej s kontrastní látkou u APM

10. května 2010, 0:00

Žádanou novinkou v sortimentu APM Automotive s.r.o. coby dodavatele autodílů a příslušenství se v oblasti servisu klimatizací stal PAG olej s kontrastní látkou eBOOST od uznávaného výrobce Uview.

Jedná je se o vysoce kvalitní PAG olej do klimatizací, který se svou vizkozitou řadí mezi PAG046 a PAG100, a proto se skvěle hodí jako doplněk obou těchto olejů.

Hlavní výhodou nového eBOOST PAG 68 je přítomnost vysoce kvalitní UV kontrastní látky a olejového aditiva. Zatímco UV kontrastní přípravek usnadňuje případnou pozdější detekci netěsnosti klimatizačního systému, speciální aditiva působí příznivě na kompresor klimatizace. Díky nim totiž eBOOST redukuje tření a teplotu kompresoru a tím i jeho opotřebení. Zároveň snižuje celkovou spotřebu paliva i emise a to navíc při zvýšeném výkonu i efektivnosti celé klimatizace.

PAG olej eBOOST je dodáván v lahvích o obsahu 480 ml a splňuje specifikaci SAE J2670. Jeho další výhodou je mísitelnost s ostatními PAG oleji. U APM Automotive je k dispozici samostatně pod odb. č. KLI488016P (v APMCatu ve stromu: Klimatizace/Climatic/spotřební materiál) nebo jako součást klimatizačního modulu PROFESIONAL SET s plničkou PICCOLA.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!