Zlevnění servočerpadel a řízení URW u APM

21. června 2010, 0:00

V oblasti řízení a servočerpadel má APM Automotive s.r.o. celkem čtyři celosvětově uznávané dodavatele a díky tomu také nejširší nabídku tohoto sortimentu na českém trhu. Nabízí totiž servopumpy (servočerpadla) a manuální i servořízení značek URW, Spidan, Wat a TRW.

V poslední době patří ale k nejžádanějším výrobky japonské firmy URW. Nejenže má k dispozici nejširší výrobní program těchto dílů, ale před nedávnem navíc došlo ke zlevnění celého sortimentu značky. Veškerá kompletní řízení i servopumpy URW jsou nyní u APM Automotive o 10% levnější.

Významný japonský dodavatel, jehož pozici podporuje stále se rozrůstající evropská pobočka se sídlem v Holandsku, má v katalogu celkem 926 čerpadel, 735 servořízení, 338 manuálních řízení. To je jedna z nejširších nabídek na trhu, která pokrývá téměř 100% modelů osobních a užitkových vozů (APM nabízí kompletní sortiment značky). Špičková kvalita výrobků URW je zajištěna moderními technologickými postupy a novým výrobním závodem. Obrovský sklad v Německu pak umožňuje dodávky do dvou týdnů a v případě expresních objednávek do tří dnů (max.příplatek 250 Kč). Výhodou jsou také nízké ceny záloh za staré díly a možnost zrepasování řízení, které není v nabídce (doba repasu cca 1,5 měsíce).

Leták ke stažení.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!