Inter Cars slaví 25 let, budou u toho i ROXETTE!

3. srpna 2015, 13:08

Oslavte s námi 25 let působení firmy Inter Cars tam, kde to všechno začalo! Vydejte se s námi do Varšavy na Národní stadion, kde 18. – 20.9. proběhne již 15. Veletrh automobilových dílů, nářadí a vybavení servisů a následně i velkolepá SHOW!

Veletrh se uskuteční na přilehlých prostranstvích Národního stadionu a i v jeho ochozech.  Že se nebude jednat o žádnou provinční výstavu, ale veletrh mezinárodního charakteru, dosvědčí i následující čísla: 170 vystavovatelů, největších výrobců náhradních dílů a servisního vybavení se bude prezentovat na těžko představitelných 40.000 m2 výstavní plochy! Samozřejmě nebude chybět ani bohatý doprovodný program, který bude zahrnovat koncerty, soutěže, závodní simulátory, školení a mnoho dalšího. Vstup na veletrh je zdarma!

Pokud pojedete s Inter Cars, budete mít navíc zajištěný vstup do speciálního česko-slovenského stanu, kde bude po celý den přichystáno relaxační zázemí a nápoje zdarma. Během podvečerních hodin se zde rozproudí již klasický Inter Cars „Bierfest“, doplněný o soutěže a koncert skupiny Starmania s největšími česko-slovenskými hity.

Účast s Inter Cars Vám rovněž zaručí vstup na večerní program, který zahrnuje koncert několika interpretů, mino jiné i Ewy Farné, laserovou show doplněnou ohňostrojem, ale hlavně koncert legendární kapely ROXETTE!!!

Že si to nemůžete nechat ujít? Počet lístků, které zaručují vstupy na doprovodný program a koncert je omezen. Neponechejte si nic náhodě a zajistěte si lístky již nyní ve speciální akci! Pro podrobnější informace neváhejte kontaktovat pobočky Inter Cars. Další informace naleznete také ZDE.

Související články

Rok 2015 je jubilejním rokem pro Inter Cars SA GROUP
Rok 2015 je jubilejním rokem pro Inter Cars SA GROUP

Společnost Inter Cars SA oslaví čtvrtstoletí své existence a vyhlašuje velké oslavy tohoto významného jubilea. Hlavní akce se uskuteční přímo v srdci Varšavy, na Národním stadionu. Firma Inter Cars SA za 25 let své existence toho dosáhla hodně. Podle nezávislých zdrojů jí patří 5. místo v Evropě a 10. místo na světě mezi distributory náhradních […]

Inter Cars roste v zahraničí dvakrát rychleji než v Polsku
Inter Cars roste v zahraničí dvakrát rychleji než v Polsku

Inter Cars bude mít v letošním roce zahraniční tržby o čtvrtinu vyšší než v loňském roce. Z 12 zahraničních trhů, zejména ve střední a východní Evropě, roste distributor náhradních dílů dvakrát rychleji než v Polsku, i když příjmy jsou v domácí zemi stále vyšší z hlediska objemu. "V každé ze zemí, kde působíme, se chceme […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!