Nové logo Inter Cars

24. září 2015, 7:55

Jak jsme Vás již informovali, firma Inter Cars představila u příležitosti oslav 25-ti let firmy nové logo. Nové logo je modifikací stávající obchodní značky vycházející ze spojených písmen IC. Pozměněný symbol odráží aktuální směřování značky.

Znak přímo odkazuje na otáčkoměr. Kromě symbolu se změnilo také písmo u názvu. Druh písma byl navržen speciálně pro Inter Cars, a proto je svým způsobem unikátní. Aktualizovaný symbol a název tvoří ucelený blok, což umocňuje vizuální sílu značky. Nové logo je provedeno v červeno-grafitové barvě a pomáhá vnést řád do obrovského množství tištěných a elektronických materiálů produkovaných firmou. Postupně bude novým logem upraveno více než 350 poboček, které projdou modernizací jak vizuální, tak po stránce standardů obsluhy. U všech nových výrobků a materiálů bude již použito nové logo, přičemž stará verze bude postupně nahrazována.

Nové logo je symbolem dynamickýho rozvoje firmy Inter Cars v posledních 25 letech na polském trhu a v zahraničí, založeném na vysokých standardech v oblasti služeb zákazníkům. V nejbližších 5-ti letech chce firma rozšířit distribuční síť o dalších 300 prodejních míst, které budou fungovat na základě principu aktuálního modelu poboček.

"Vysoké standardy. Vysoké obraty. Inter Cars" – takové motto provází prezentaci nového loga, se kterým Inter Cars vstupuje do následujících 25 let.

Související články

Velký narozeninový koncert Inter Cars Group
Velký narozeninový koncert Inter Cars Group

Vyvrcholením 15-tého veletrhu Targi Inter Cars u příležitosti 25-ti let firmy Inter Cars SA byl koncert na národním stadiónu, kterého se zúčastnilo 44.000 pozvaných zákazníků, dodavatelů a příznivců firmy Inter Cars. Večer uvádělo trio moderátorů: Radoslaw Grześkowiak, Iwona Pavlovic a Patricia Kazadi. Koncert začala polská legenda skupina Bajm. Následovala naše zpěvačka s polskými kořeny Ewa Farna. […]

Na 15. Veletrhu Inter Cars proběhla tisková konference o plánech na roky 2016-2020
Na 15. Veletrhu Inter Cars proběhla tisková konference o plánech na roky 2016-2020

První den 15.Veletrhu Inter Cars se konala tisková konference, na které vedení Inter Cars SA shrnulo dosavadní výsledky a představilo plány na nejbližších 5 let. Tématem konference byla „Strategie Inter Cars SA v letech 2016-2020”. Na začátku vedení představilo aktuální pozici firmy na trhu. Inter Cars SA je největším distributorem náhradních dílů v Polsku, zaujímá […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!