Motocyklové akumulátory v nabídce APM

19. července 2010, 0:00

Motorkářská sezona je již v plném proudu a také v tomto směru má společnost APM Automotive co nabídnout. Ve svém bohatém sortimentu autodílů a příslušenství totiž má také nabídku některých speciálních motorkářských produktů.

Vedle oblíbených motorových olejů Castrol Power 1 Racing 4T 10W50 nebo Castrol Power 1 GPS 4T 10W40 vyvinutých speciálně pro motocykly to jsou především motocyklové baterie, které u APM Automotive zastupuje celosvětově uznávaná značka KOYO Battery.

Veškeré baterie KOYO jsou vyráběny podle nejmodernějších standardů, protože firma úspěšně aplikuje své poznatky z výzkumu a výboje do výroby. Značka KOYO je proto uznávaným specialistou na moderní baterie s technologií VRLA či VLIES, tedy tzv. gelových baterií. Ty jsou dodávány s podrobným popisem a instrukcemi pro odborníky i pro laiky.

Přestože se jedná o špičkové moderní produkty, při jejich používání a údržbě je třeba dodržovat některé zásady. Právě tyto zásady a doporučení najdete spolu s přehledem jednotlivých typů motocyklových baterií v přiloženém dokumentu Motocyklové akumulátory: Mýty a doporučení.


 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!