Doplnění sortimentu pro asijské a americké vozy u APM

22. července 2010, 0:00

36 tisíc položek kompletního mechanického programu převážně na asijské a americké vozy nabízí obchodní značka ASHIKA, jejíž zastoupení pro český trh před nedávnem získala společnost APM Automotive. Ta tak získala význaného partnera pro doplnění žádaného sortimentu náhradních dílů pro opravy nejen japonských a korejských aut.

Značka ASHIKA se sídlem v italské Veroně je už od roku 1989 členem skupiny JAPANPARTS a zároveň je i evropským specialistou na japonské a americké vozy. V nabídce má desetitisíce mechanických dílů hlavně na japonské a korejské, ale také na čínské a indické vozy, nechybí ani díly na americká auta a menší část sortimentu tvoří náhradní díly pro evropská osobní a užitková vozidla. 70% zboží značky ASHIKA přitom pochází přímo od výrobců dodávajících do prvovýroby, důraz na stejné parametry prvovýrobní kvality je ale kladen na veškeré nabízené položky. Vysoká kvalita produkce ASHIKA je deklarována prestižním certifikátem ISO 9001/2008.

Díky nové značce má nyní APM Automotive k dispozici mechanické díly na veškeré asijské vozy. Online katalogy rozdělené podle sortimentních skupin (včetně dostupnosti) jsou k dispozici www.ashika.eu, zájemci si brzy budou moci objednat také papírové katalogy.

 

 

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!