Novinka u APM: mini hadicové spony

6. srpna 2010, 0:00

Jednou z letních novinek v nabídce autodílů a příslušenství společnosti APM Automotive je několik hadicových spon OETIKER, které doplňují nabídku tohoto sortimentu značky MIKALOR. Jedná se o malé (mini) šroubovací spony s použitím pro průměry od 6 do 19 mm a také o univerzální utahovací pásky, které doplňují také speciální kleště pro jejich snadnou a efektivní montáž.

Tyto utahovací pásky a MINI spony přitom APM Automotive nabízí jako jediný z dodavatelů automobilových náhradních dílů, příslušenství a servisního vybavení na českém aftermarketovém trhu.

Spony značky OETIKER patří k nejlepším na světě a využívají je výrobci ve všech strojírenských odvětvích. Navíc mají unikátní speciálně upravené hrany, které minimalizují riziko poškození sevřených materiálů. V sortimentu APM jsou tři typy šroubovacích hadicových spon „MINI R“ (materiál W2) s upínacími rozsahy 6-11 mm (Mini R1), 7-15 mm (Mini R1,5) a 11-19 mm (Mini R2). Univerzální utahovací pásky (svorky) nabízí APM ve dvou rozměrech (25-50 mm nebo 40-110 mm). Svorky jsou nastavitelné pro použití u různých jmenovitých průměrů a mnoho různých aplikací s axiální i radiální instalací a umožnují snadné, rychlé a přesto pevné zajištění gumových hadic i jiných měkkých materiálů. To platí především při použití speciálních kleští renomované značky KNIPEX, které jsou nyní nabízeny za akční cenu 450,- Kč (bez DPH). Tyto kleště přitom mechanici objednávající náhradní díly u APM Automotive mohou získat zadarmo (za 1,-Kč bez DPH). Stačí, aby prostřednictvím svého obchodního zástupce udělali jednorázovou objednávku spon OETIKER v celkové hodnotě 4000,- Kč (ve svých nákupních cenách bez DPH).

Sortiment značky OETIKER najdete ve vyhledávacím katalogu APM Cat – http://cat.apm.cz ve stromu: Příslušenství/Spony OETIKER/

Přehled sortimentu ke stažení zde.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!