Změny v aplikaci STAkis

19. srpna 2016, 12:55

Stahlgruber informuje o změně týkající se internetového katalogu STAkis. Dne 19. 8. 2016 proběhne aktualizace on-line katalogu STAkis-S, kterou je nezbytné provést pro další využívání katalogu.

Podrobný popis změn obsažených v aktualizaci naleznete na obrázcích níže. Další informace o některých nových funkcích můžete zhlédnout také na tomto videu ZDE.

Firma Stahlgruber doufá, že zákazníci ocení tyto změny, které přinesou větší komfort, úsporu času a energie. Na zdokonalování katalogu STAkis tým stále pracuje, a proto i do budoucna můžete očekávat další vylepšení, která budou zacílena na spokojenost a pohodlí uživatelů při práci!

Související články

Novinky v aplikaci STAkis
Novinky v aplikaci STAkis

Stahlgruber informuje o změně týkající se internetového katalogu STAkis. Součástí červencové aktualizace webové verze katalogu STAkis byla uvolněna nová záložka „STG info“. Jedná se o informační stránku přímo vloženou do katalogu. Stránka obsahuje: –  Katalogy –  Mazací Plány –  Návody –  Kontaktní údaje na zákaznickou podporu Stejná stránka bude uvolněna ve velmi blízké době i […]

Novinky v aplikaci STAkis
Novinky v aplikaci STAkis

Firma Stahlgruber informuje o změnách týkajících se internetového katalogu STAkis. Za prvé došlo v katalogu STAkis ke změně, přibyl zde nový přehledný katalog umožňující jednoduše vyhledat TPMS díly k vybraným vozidlům. Kromě objednacích čísel katalog také obsahuje: ·  fotografické vyobrazení dílu ·  detailní informace dílu ·  montážní PDF návody a videa Základní obsluha katalogu je znázorněna […]

Srpnové novinky v aplikaci STAkis-S
Srpnové novinky v aplikaci STAkis-S

Stahlgruber informuje o změně týkajících se katalogu STAkis-S. Součástí srpnové aktualizace katalogu STAkis-S jsou tyto novinky: Import zboží prostřednictvím .TXT souboru Změna vzhledu hlavní nabídky Stahlgruber informační stránka Detailní informace o změnách v katalogu STAkis naleznete ZDE.

Novinky v katalogu STAkis
Novinky v katalogu STAkis

Dne 7. 9. 2016 začala být dostupná nová aktualizace mobilní verze katalogu STAkis. Podrobný popis změn obsažených v aktualizaci naleznete v PDF dokumentu ZDE. Novinky týkající se katalogu STAkis můžete také nalézt na oficiálním YouTube kanálu anebo na Facebooku. 

Novinky v katalogu STAkis
Novinky v katalogu STAkis

Dne 6. 10. 2016 proběhla aktualizace webové verze katalogu STAkis-W. Podrobný popis změn obsažených v aktualizaci naleznete ZDE. Pro více informací sledujte oficiální YoutTube kanál Stahlgruber.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!