APM: Říjnová hra o plničku VALEO

6. října 2010, 0:00

Spojkové díly, stěrače, startéry, alternátory, díly chlazení či klimatizace a také nejrůznější přepínače či páčky – to vše vyrábí a do automobilové prvovýroby i na trh náhradní spotřeby dodává francouzská společnost VALEO. Coby jeden z největších světových výrobců autodílů samozřejmě VALEO nechybí ani v sortimentu společnosti APM Automotive s.r.o., která pro všechny své registrované zákazníky připravila měsíční obratovou hru ŘÍJNOVÁ VALEOMÁNIE, ve které je hlavní cenou plnička klimatizací (samozřejmě se značkou VALEO).

Pravidla VALEOMÁNIE jsou jednoduchá. Základním hodnotícím kritériem bude celkový říjnový obrat v sortimentu VALEO ovšem přepočtený na body. Tři zákazníci s nejvyšším počtem získaných bodů získají po skončení akce některou ze tří cen. Vedle plničky VALEO ClimFill One v hodnotě 66.000 Kč (vč. DPH) jsou to poukazy na zboží VALEO od APM Automotive dle vlastního výběru a to v hodnotách 20.000,- resp. 10.000 Kč (vč. DPH). Průběžné pořadí soutěže mohou přitom zákazníci sledovat po přihlášení do elektronického vyhledávacího katalogu APMCat (http://cat.apm.cz/), kde uvidí nejen přehled aktuálně deseti nejlepších zákaznických čísel, ale také své bodové konto a pořadí.

Valeo má ve svém výrobním sortimentu více než 15 tisíc jednotlivých položek autodílů směřujících z 80% do prvovýroby značek jako Renault, Peugeot, Citroën, VW, Audi, Škoda, Fiat, Ford, Opel, BMW, Mercedes, Volvo, Mazda, Toyota, Honda, Nissan… Díly, které dodává na aftermarketový trh tak mají originální prvovýrobní kvalitu a mezi odbornou i laickou veřejností celosvětově velmi dobré jméno. A stejně dobré jméno má také servisní vybavení a diagnostické přístroje se značkou Valeo v typicky světle zeleném provedení, mezi které patří i oblíbená poloautomatická plnička klimatizací VALEO ClimFill One vhodná především pro servisy nevyžadující automatický režim plnění nového oleje. Ten je potřeba provádět manuálně stiskem tlačítka, všechny ostatní funkce jsou ale plně automatizovány.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!