Novinka u APM: Aditiva WYNN´S

14. října 2010, 0:00

Aditiva do motorového systému od světoznámé značky WYNN´S pomohou každému motoru k lepším výkonům. Stačí pár kapek a z obyčejného paliva je prémiové, jedna malá lahvička vyčistí motor nebo utěsní chladící systém.

Proto jsou produkty značky WYNN´S po celém světě žádaným artiklem, a proto je do svého sortimentu náhradních dílů a příslušenství pro osobní a užitkové automobily zařadila i společnost APM Automotive s.r.o..

Pro svou prvotní nabídku aditiv WYNN´S kdyňský dodavatel autodílů vybral prozatím šest nejžádanějších produktů pro motorové systémy. Vedle přípravků pro zvýšení kvality paliva (Supremium Diesel a Supremium Petrol) je to také speciální zimní přísada do motorové nafty (Ice Proof) zlepšující tekutost nafty při nízkých teplotách a zabraňuje tvorbě parafínových krystalů v palivovém systému. Oblíbené jsou také vysoce účinné prostředky pro čištění olejových systémů ve vozidlech (Oil System Cleaner) či praktický utěsňovač kapalinových chladičů i celých chladících soustav (Cooling System Stop Leak). Vše v léty i v automobilovém sportu ověřené kvalitě od značky WYNN´S.

Kompletní nabídku tohoto sortimentu u APM Automotive najdete ve vyhledávacím elektronickém katalogu APM Cat – http://cat.apm.cz ve stromu Náplně/Aditiva pro mot. systém, kde je také ke každé položce přiložen Technický i Bezpečnostní list (v záložkách Technické resp. Obchodně-právní informace). Na základě poptávky pro produktech WYNN´S se bude jejich nabídka nadále rozšiřovat, např. o aditiva pro převodovky či další speciální produkty.

Leták ke stažení.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!