Hit letošní zimy u APM: revoluční sněhové řetězy

12. prosince 2010, 0:00

Protože letošní zima sněhem opravdu nešetří, je ta pravá chvíle na nákup kvalitních sněhových řetězů. V takovém případě mohou být výhodným a především praktickým řešením sněhové řetězy PEWAG SNOX, letošní novinka v sortimentu APM Automotive.

Pewag Snox je jediný sněhový řetěz, který se nenasazuje klasickým způsobem, ale tzv. "snoxuje", tedy přesněji navléká a posléze sám utahuje…

Montáž klasických sněhových řetězů ještě nikdy nebyla tak snadná. Řešením je revoluční technologie mechanismu snox box, který je na řetězu (v červené krabičce na zadní straně pneumatiky). Snox box zaručuje plně automatické napínání řetězu. Během jízdy systém uzamkne vratnou pružinu, jakmile vozidlo zastaví, systém vratnou pružinu opět odemkne a řetězy lze lhce stáhnout z pneumatiky. Proto řetězy Snox umožňují velmi snadnou montáž i demontáž, proto nepotřebují žádná očka, háčky či uzávěry a přesto se řetozová síť nedostává do styku s diskem kola. Navíc jsou vhodné i pro vozy s malým volným prostorem v podbězích. Jedná se o plnohodnotné sněhové řetězy, které vyhovují při nové povinnosti použití sněhových řetězů v Rakousku – odpovídají normě ŐNORM 5117.)

Kompletní sortiment sněhových řetězů PEWAG najdete v elektronickém vyhledávacím katalogu APMCat ve stromu: Příslušenství/Sněhové řetězy/Pewag, kde se po zadání velikosti ráfku přehledně rozbalí všechny dostupné typy.

FILM

Více na apm.cz.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!