Brzdy Zimmermann nově u firmy APM Autromotive

17. ledna 2011, 0:00

V rámci neustálého vylepšování své nabídky nyní APM Automotive coby významný dodavatel autodílů nabízí možnost objednávat veškeré brzdové díly uznávané německé značky ZIMMERMANN.

Vzhledem k jisté exkluzivitě těchto produktů budou brzdové kotouče, destičky, bubny a čelisti ZIMMERMANN dodávány převážně jako speciální sortiment se zhruba čtyřtýdenní dodací lhůtou. Výjimku tvoří jen menší množství vybraných skladových položek, které mohou být dodány do druhého dne.

Firma Otto Zimmermann GmbH již více než pět desetiletí vyrábí špičkové brzdové díly, které dodává výrobcům automobilů i na nezávislý trh s náhradními díly do více než 60 zemích světa. Kotouče a další brzdové komponenty této uznávané značky jsou vyráběny v souladu s kritérii v automobilovém průmyslu na nejmodernějších počítačově řízených výrobních linkách zaručujících vysokou přesnost i maximální kvalitu. Proto jsou vyhlášené svoji špičkovou kvalitou oceňovanou jak sportovními týmy, tak náročnými motoristy.

Značka ZIMMERMANN přitom nabízí tři základní typy brzdových kotoučů, přičemž standardní i sportovní vrtané kotouče z kvalitní slitiny s vysokou tepelnou odolností jsou dodávány v provedení bez nebo s ochranným protikorozním nátěrem CoatZ. Specialitou značky vyvinutou s využitím zkušeností z motorsportu jsou pak brzdové kotouče Formula Z se speciální dvoudílnou konstrukcí (vnější třecí část kotoučů je z litiny, zatímco vnitřní ´hrnec´ je ze slitiny hliníku), které mají velkou odolnost proti zvlnění disku při velké tepelné zátěži. Pro instalaci těchto kotoučů přitom není nutné měnit brzdové třmeny.

U APM Automotive je na objednání k dispozici kompletní sortiment brzdových dílů ZIMMERMANN, což představuje cca 1400 položek kotoučů, 800 položek destiček, 80 položek bubnů a 250 položek čelistí. Celý sortiment je přehledně představen v papírovém katalog Zimmermann 2010/11 (obj. č. 6655301) a samozřejmě je dostupná také v elektronickém vyhledávacím katalogu APM Cat – http://cat.apm.cz.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!