NTN-SNR

NTN-SNR

  • Stanów Zjednoczonych 61
    04-028 Warszava
    Polska
  • www.ntn-snr.com
  • +48 22 516 20 60

POCHÁZÍ ZE DVOU KULTUR, PŮSOBNOST NA CELÉM SVĚTĚ
Využíváme našich dlouholetých zkušeností na evropském a asijském trhu, NTN-SNR nabízí svým zákazníkům originální autodíly, jak pro evropská vozidla (VW, Fiat, Ford, Opel, Renault, Mercedes....), tak i asijská (Honda, Toyota, Nissan, Suzuki, Subaru, Mitsubishi....). NTN-SNR Europe, patřící do skupiny NTN Corporation, třetího největšího výrobce ložisek na světě, je dnes uznávaným odborníkem v oboru automobilových rotujících prvků. Nemusíme se odvolávat na naši historii na trhu v Asii, abychom odůvodnili, proč dodáváme originální autodíly pro všechna vozidla vyráběná v Asii. To vyplývá z naší minulosti.

SILNÉ STRÁNKY
Cílem NTN-SNR je dodání globálních řešení zákazníkům. Proč globálních? Protože NTN-SNR vychází vstříc potřebám zákazníků, dodává výrobky pro veškerá použití ve vozidlech (kola, rozvod, nápravy, převodovka, spojka...) a to na všech kontinentech.

NEOBVYKLE ŠIROKÁ NABÍDKA
Každý rok NTN-SNR rozšiřuje svou nabídku o téměř 500 výrobků různého typu. Samozřejmě naším hlavním výrobkem stále zůstávají rotující prvky, v tomto oboru zachováváme stále nejvyšší kvalitu, zejména v následujících sektorech:
● kola (jednotlivá ložiska, sady ložisek kol, brzdové kotouče s integrovaným ložiskem)
● rozvod a příslušenství (napínací kladky, vodící kladky, volnoběžky alternátoru, odpružené řemenice klikové hřídele, sady rozvodu s řemenem, sady rozvodu s řemenem a vodním čerpadlem, sady kladek příslušenství motoru)
● nápravy (jednotlivá ložiska vzpěry Mc Pherson, sady ložisek předních a zadních upevnění tlumičů)
● převodovky (ložiska převodovek)
● spojky (vypínací ložiska spojky)
● klimatizace (ložiska kompresorů klimatizace)

NTN-SNR výrobce ložisek pro první montáž, nabízí široký sortiment sad rozvodu s řemenem. Sad s logem SNR je široká škála obsahující nad 500 referencí, zaručuje kvalitu OE, stejně jako všechny výrobky našeho mezinárodního koncernu.

Sady NTN-SNR jsou nabízené ve verzi s řemenem, (reference začínají prefixem „KD...”) a dodatečně s vodním čerpadlem „KDP.... Sady obsahují všechny nezbytné prvky tj.: vodící, napínací kladku, nezbytné šrouby, řemen, vodní čerpadlo a nálepku pro zapsání stavu kilometrů v den montáže. Vše je zabaleno do pevné a ergonomické krabice. Nejvyšší kvalitu rozvodových řemenů NTN-SNR zaručuje spolupráce s vedoucím výrobcem OE, Firmou Dayco, jejíž technologie byla oceněna a využívá jí většina hlavních výrobců automobilů.

Články o společnosti:

Identifikace správného ložiska u Chevroletu Epica

Vůz Chevrolet Epica se vyráběl v letech 2006-2009. Na jeho přední nápravu se montovaly 2 druhy ložisek kol, které jsou si podobné, nicméně nejsou zaměnitelné.

Novinky v ELITu: sady Dayco a poloosy a klouby NTN-SNR

Společnost ELIT od března rozšiřuje sortiment sad rozvodových řetězů  o značku DAYCO pro nejběžnější evropské a asijské aplikace a dále o poloosy a homokinetické klouby od prvovýrobce NTN SNR.

Elit: Akční ceny na kolová ložiska a náboje kol

V týdnu od 12.2. do 18.2.2018 nakupujte u ELITu kolová ložiska a náboje kol FAG, SKF, NTN-SNR, MAPCO, SWAG a Starline se slevou až 58%.

Stahlgruber rozšiřuje sortiment motorových dílů NTN-SNR

Firma STAHLGRUBER CZ pro vás neustále rozšiřuje nabídku a skladové zásoby motorových dílů. Tentokrát rozšířili nabídku o 204 položek řemenic od prémiového výrobce NTN-SNR.

- 50 % na sortiment NTN SNR + víno od ELITu

Využijte 50% slevu na kompletní sortiment NTN SNR u ELITu. Prvních 100 zákazníků získá za obrat nad 3.000 Kč víno z Francie v hodnotě 500 Kč. Navíc nakoupíte za akční ceny i něco z garážovky: Air Dry odvlhčovač do interiéru nebo pneumatický utahovák. Akce potrvá v týdnu od 11.12. do 17.12.2017

Více