Přehlídka luxusu MMOTION v Praze již popáté

26. listopadu 2009, 0:00

MMOTION slaví 5 let. Přehlídka exkluzivních automobilových, motocyklových a lifestylových značek zaplaví ve dnech 26.-28. 11. 2009 prostory pražského Veletržního paláce. A protože narozeniny se mají oslavit ve velkolepém stylu, přichystali organizátoři pro návštěvníky opravdové lahůdky!

V minulých letech byla k vidění plejáda hvězdných značek, které ohromovaly nejen svým originálním vzhledem a výkonem, ale také cenou. Ať už šlo o automobily, motocykly, elektroniku či pohádkové svatební šaty – podnětů k příjemnému snění bylo skutečně nespočet. Jak slibují organizátoři, nejen obvyklý vysoký standard, ale rovněž úžasná překvapení čekají na zájemce i letos.

Pro ženy i muže, kteří se rádi nechávají oslnit drahými kameny, je určena prezentace společnosti Diamonds International Corporation, jediné ryze české společnosti, jejímiž hlavními aktivitami jsou výroba a prodej originálních diamantových šperků, prodej investičních diamantů a velkoobchod s drahými kameny. Ty, kteří mají často hlavu v oblacích, zase zaujme firma MAMBA-AIR, výhradní dovozce ultralehkých italských vrtulníků CH-7 Kompress pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.

Jestliže ale máte z létání strach, zůstaňte klidně při zemi s hi-tech jízdními koly od firmy Specialized. Po náročné jízdě se vám bude každopádně příjemně odpočívat díky společnosti Aquamarine Spa, přednímu importérovi balneo a wellness řešení.
Sotheby´s International Realty® vám zase pomohou sehnat luxusní bydlení na míru. A pokud vás zasáhla finanční krize, nebojte se poradit s experty z finančního ústavu Privatbanka!

Kromě věhlasných značek jako jsou Aston Martin, Bentley, Lamborghini, Infiniti, Jaguar, se letos opět představí novinky od Ferrari a Maserati. Návštěvníkům se představí Ferrari California, Maserati GranTurismo S Automatic a Maserati Quattroporte Sport GT S.

„V listopadu proběhne pátý ročník přehlídky mmotion, máme tedy již na co navazovat. A jsem rád, že i přes nepříznivou situaci, která vládne ve světě, budeme mít také letos návštěvníkům rozhodně co nabídnout,“ uvedl Adam Weber, ředitel pořádající společnosti AC Expo. Možná nepatříte k těm, kteří si potrpí na luxus, možná na něj nedáte dopustit. Ať tak či tak, rozhodně si nenechte ujít přehlídku luxusního zboží mmotion09, která letos proběhne společně s komplexem výběrových výstav art & interior a veletrhem plastické a estetické chirurgie MediArt Prague 2009 v prostorách Veletržního paláce.

Myšlenka projektu mmotion vznikla ve společnosti AC EXPO koncem roku 2004 se záměrem vytvořit novou dimenzi prezentace exkluzivních automobilových a motocyklových značek, která je svým pojetím i ve světě ojedinělá. Postupně k přehlídce automobilů a motocyklů přibyly i lifestylové značky. Na jednom místě se tak začal prezentovat luxus a exkluzivita ve všech svých podobách.
Specialitou přehlídky je především jednotné architektonické pojetí expozic, které získalo i 1. místo v soutěži Aura, kterou pořádá Společenstvo organizátorů veletrhů a výstavních akcí (SOVA).

K přehlídce je vydáván exkluzivní magazín mmotion, který se již dvakrát umístil na předních místech v soutěži Zlatý středník pořádanou PR Klubem. 

Více informací je k dispozici na www.mmotion.cz.
 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!