Zajímavost: Volkswagen oficiálním dopravcem zasedání FIA v Praze

22. června 2012, 0:00

Volkswagen bude oficiálním dopravcem zasedání Mezinárodní automobilové federace (FIA), které se uskuteční ve dnech 26. – 29. června 2012 v Praze.

K zajištění pohodlné a bezpečné dopravy pro účastníky akce poskytne Volkswagen organizátorům 12 osobních a 5 užitkových vozů ze své široké modelové nabídky. „Bezpečí je pro značku Volkswagen prioritou, proto jsme rádi, že můžeme tento pocit v našich vozech dopřát delegátům členských autoklubů z celého světa. Zasedání Mezinárodní automobilové federace v Praze je jednou z nejzásadnějších společenských akcí v ČR v letošním roce, která má navíc díky ‚Dnu bezpečnosti silničního provozu‘ i vzdělávací charakter pro širokou veřejnost,“ říká Petr Janeba, vedoucí divize Volkswagen – osobní vozy společnosti Import VOLKSWAGEN Group.

Pracovní setkání zástupců členských autoklubů FIA pro řešení strategických i aktuálních otázek bezpečnosti silničního provozu, mobility a prevence v Praze proběhne koncem června. Průběh akce včetně doprovodného programu zajistí po organizační a technické stránce ÚAMK. Volkswagen byl vybrán pro tuto akci jako oficiální dopravce, který zajistí dopravu pro více než 350 delegátů ze 132 zemí zastupujících 226 autoklubů.

Pro veřejnost je připraven „Den bezpečnosti silničního provozu“ (Road Safety Day), který se uskuteční ve čtvrtek 28. června 2012 od 10 do 17 hodin v dolní části Václavského náměstí. Součástí mezinárodní akce na podporu bezpečnosti silničního provozu bude mimo jiné prezentace aktivit v oblasti bezpečnosti silničního provozu, prezentace prostředků integrovaného záchranného sboru ČR, představení speciálně vybaveného tahače FIA Truck, doprovodná show a celá řada dalších zajímavostí.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!