Volkswagen nabízí speciální díly pro starší vozy

31. července 2012, 0:00

Značka Volkswagen začala nabízet pro vozy starší pěti let tzv. Volkswagen Economy díly, které odpovídají časové hodnotě vozu a umožňují servisním partnerům nabídnout zákazníkům opravu s nižšími náklady.

Zároveň mohou servisní partneři značky Volkswagen nově vytvářet atraktivní „Volkswagen Economy balíčky“, které komunikují konečnou cenu za kompletní servisní úkon, tj. cenu jak za použitý materiál, tak za práci mechanika.

Nový sortiment Volkswagen Economy dílů poskytuje zákazníkům vedle současných Originálních dílů Volkswagen® a Originálních výměnných dílů Volkswagen® dodatečnou možnost výběru a vyšší flexibilitu. V současné době jsou v nabídce Economy díly z těchto skupin produktů: tlumiče výfuku, startovací akumulátory, brzdová obložení, brzdové kotouče, alternátory, zapalovací svíčky, lišty stěračů, tlumiče pérování, kloubové hřídele a sady kloubů. Nabídková paleta Economy dílů se bude i nadále rozšiřovat.

Volkswagen Economy díly procházejí vlastním procesem vývoje a koncernovým testováním. Cenová výhoda těchto dílů vyplývá mimo jiné z volby použitých materiálů. Například u výfukových systémů se ve variantě Economy používá aluminizovaná ocel místo oceli ušlechtilé, což je na trhu dílů pro starší vozy obvyklé řešení. Tímto způsobem lze dosáhnout velmi atraktivního poměru mezi cenou a nabízenou kvalitou zboží.

Od srpna se řidiči a zákazníci budou setkávat s kampaní u jednotlivých servisních partnerů, která bude pod názvem „Volkswagen Economy – 100% Volkswagen Service®“ odkazovat na nabídku ekonomicky výhodných balíčků komunikujících cenu za práci a materiál vč. DPH. Není pak nic snadnějšího, než si u svého autorizovaného servisního partnera vyžádat kalkulaci ušitou na míru vozu i zákazníka.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!