Nový kalendář Girls and Business 2014 podává pomocnou ruku

8. prosince 2013, 18:19

Přinášíme Vám ještě jeden kalendář. Netýká se sice branže aftermarketu, ale je určen pro dobrou věc. Kompletní výtěžek z kalendáře Girls and Business poputuje na pomoc Azylovému domu pro ženy s dětmi. Možná Vás zaujme jako dárek pro Vaše partnery.

Dvanáct různých žen svedl dohromady jeden společný cíl. Nejedná se o nadaci ani neziskovou organizaci, ale o ženy, které se rozhodly spojit síly a udělat, za podpory jediného muže v týmu, dobrou věc. A to velmi netradiční formou – kalendářem Girls and Business 2014.

Celého projektu se ujal náš přední fotograf Petr Kurečka, který fotí známé české osobnosti. Jeho jméno najdete např. pod velmi úspěšným kalendářem Proměny, jeho fotky zdobí titulky a stránky módních časopisů, rád zabrousí i do hudební sféry. Jedna z hlavních aktérek GB 2014 je např. modelka, blogerka a herečka Nikol Moravcová. „Když mi před pár dny kámošky v baru nadšeně vyprávěly o zajímavém nápadu nafotit kalendář 12ti úspěšných žen, každá z jiné profese a z jiného oboru, ani ve snu by mě nenapadlo, jaký to bude mít spád! Sehnat prostory, fotografa, rekvizity a sponzory vyžaduje dost úsilí, ale za pouhé tři dny došlo k realizaci a já se nemůžu dočkat až uvidím kalendář kompletní i s fotkama mých kolegyň! Možná působím jako extrovertní exhibicionistka, ale ve skutečnosti jsem dost stydlivá, takže za podpory úžasnýho fotografa Petra Kurečky vznikla jedna z nejodvážnějších fotek mojí dosavadní kariéry. Tak doufám, že přinese ten správný užitek pro Ženské domovy!“ dodává Nikol.

„Celá realizace by byla nemožná bez sponzorů a partnerských darů, kterých si velmi vážíme.Všechny oslovené ženy šly do projektu bez nároku na honorář a za to jim patří obrovský dík! Kompletní výtěžek z kalendáře Girls and Business poputuje na pomoc Azylovému domu pro ženy s dětmi, které naši pomocnou ruku opravdu potřebují“ říká jedna z hlavních organizátorek Martina Sikorová. „Každopádně můžete se k nám připojit i vy! V prosinci zahájíme dražbu a prodej kalendáře, základní cena za odvahu žen a pomoc těm, kteří jí nezbytně potřebují, bude 549 Kč. A pozor! Tato akce propukce už 18.prosince v Praze, ve zbrusu novém Fashion clubu (OD Kotva, 5. patro) a právě zde se vydraží unikátní první kus GB 2014, který bude podepsaný všemi aktéry! Rozhodně u toho nesmíte chybět, protože 12 mužů, ze sportovní i kulturní sféry, pokřtí nejenom naše fotky, ale zároveň tento krásný klub! Těšíme se na vás.“ doplňuje s úsměvem Sikorová.

Více informací na www.facebook.com/pages/Girls-and-Business/557306774357271?fref=ts  a na http://girlsandbusiness.cz/.

Kredity:
Foto: Petr Kurečka
Make-up and hair: Veronika Havlíčková
Organizátorky: Martina Sikorová, Lucie Nováková, Lea Kmochová

Seznam žen:
Tonya Graves – zpěvačka
Nikol Moravcová – modelka a moderátorka  www.blogesrobes.cz
Veronika Havlíčková – make-up artist and hair stylist www.facebook.com/veronika.havlickova.16
Kateřina Burešová -provozovatelka jógového studia www.studiosedmenebe.cz
Martina Sikorová – marketingová ředitelka a distributorka kosmetiky www.rolland.cz
Markéta Křivánková – reportérka Prima FTV
Lucie Nováková – interior designer www.lulunewman.com
Lea Kmochová – zprostředkovatelka zahraničního obchodu s Čínou www.exala.cz
Svatava Tomanová Kruntová – spolumajitelka PR agentury VIS-A-VIS Production a manažerka skupin (Support Lesbiens, Tonyi Graves aj.) www.visproduction.cz
Petra Pikkelová – fotografka
Romana Udržalová Štěpánková -finanční manažerka účetní a daňové společnosti www.ceskaucetnikancelar.cz
Kristýna Kolářová – manažerka beauty salonu www.visage-de-paris.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!