AUTOJOB představuje PRACOVNÍ KNÍŽKU

24. června 2010, 0:00

Specializovaný portál pro automobilový průmysl AUTOJOB si jako mediální partner mezinárodního veletrhu AUTOTEC a pravidelný vystavovatel pro letošní rok přichystal překvapení v podobě PRACOVNÍ KNÍŽKY.

Nejen auta mají svoje premiéry. Lidé, kteří mají místo srdce motor si inovaci zaslouží také. Řeč je o profesionálech v autobranži. Automechanici, diagnostici, lakýrníci, prodejci, přejímací technici a další auto odborníci si úspěšně nacházejí svoje zaměstnání prostřednictvím portálu AUTOJOB. Aktuálně i na vzdory recesi je na portálu k dispozici více jak padesát volných pozic z celé České republiky.

Moderní PRACOVNÍ KNÍŽKA – doporučení rozhodují
Historickou změnu ve způsobu zprostředkování zaměstnanců odstartoval průzkum u dvou tisíc firem z autobranže. Výsledky jsou jednoznačné. Němý životopis kandidáta je pro kvalitní rozhodnutí zaměstnavatele nedostatečný. To, co skutečně rozhoduje o přijetí, je názor předchozího zaměstnavatele, organizátora školení, školy – jinými slovy doporučení. Tak vznikl projekt s názvem PRACOVNÍ KNÍŽKA. Vedle údaje o délce působení v zaměstnání, odborné škole či kurzu je možné získat i strukturované hodnocení kandidáta odpovědnou osobou. Nová myšlenka si získala pozornost sponzorů. Díky tomu tak finální příprava projektu probíhala již pod patronací asistenční společnosti Europ Assistance s.r.o.

Kvalitní reference – kvalitní job
Příležitost vytvořit si zdarma trvale aktuální profesní vizitku s referencemi dostane do konce roku na šest tisíc profesionálů v autobranži. Současně bude tato možnost nabídnuta i všem studentům a učňům posledních ročníků odborných škol se zaměřením na automobilové obory. S referencí od svých mistrů, vyučujících a zaměstnavatelů na praxi tak absolvent prolomí dosud zažitý handicap uchazečů o zaměstnání bez praxe. Touto aktivitou tak AUTOJOB plní další slib více jak devadesáti odborným školám, se kterými intenzivně spolupracuje.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!