Společnosti ZTE a Mojio zapojují téměř každý automobil do internetu věcí

9. listopadu 2016, 8:01

Kdyby vaše auto umělo mluvit, co by řeklo? Díky spolupráci mezi společnostmi ZTE a Mojio je nyní možné odemknout skrytá data vašeho automobilu díky SyncUP DRIVETM společnosti T-Mobile.

Společnost ZTE (0763.HK / 000063.SZ), velký mezinárodní poskytovatel řešení telekomunikačních, obchodních a spotřebitelských technologií pro mobilní internet, dnes oznámil společně se společností Mojio, přední otevřenou platformou pro propojené automobily, svůj úspěšný první krok v roli partnerů pro spuštění aplikace SyncUP DRIVETM od T-Mobile.

Řešení SyncUP DRIVE od společnosti T-Mobile, které bude k dispozici od 18. listopadu, kombinuje inovační zařízení Internetu věcí (Internet of Things – IoT) společnosti ZTE, které vyvinula ZTEWelink, dceřiná společnost ZTE zaměřená na M2M/IoT, společně s cloudovou platformou společnosti Mojio a mobilní aplikací Motion – vše podporováno T-Mobile a nejrychlejší národní sítí 4G LTE. SyncUP DRIVE společnosti T-Mobile je dostupné, snadno instalovatelné řešení propojených automobilů, které žene téměř každý automobil do Internetu věcí (Internet of Things), což poskytuje novou řadu zkušeností propojených automobilů, které poskytují něco, co všichni hledáme – klid ohledně našich automobilů a lidí v nich.

Během dalších pěti let se bude globální ekonomika nadále transformovat a bude propojená jako nikdy předtím,“ uvedl Lixin Cheng, SVP společnosti ZTE. „Naše strategie M-ICT 2.0 nám pomáhá vést tuto transformaci a s radostí ji představujeme prostřednictvím partnerství mezi společnostmi Mojio a T-Mobile tím, že přineseme řešení SyncUP DRIVE od T-Mobile spotřebitelům v USA.“

Řešení SyncUP DRIVE od T-Mobile funguje u většiny vozidel od ročníku 1996 a zapojuje se do portu OBD-II vašeho automobilu nejen k odemčení přístupu 4G LTE Wi-Fi pro pasažéry, ale umožňuje pokročilé funkce, jako jsou virtuální brány, abyste věděli, kdy váš milý nebo vaše milá přijíždí, oznámení vozidla v reálném čase, které zajistí bezpečnost vaší rodiny, a výstrahy o narušení vozidla, které pomohou udržet vozidlo zajištěné, i když u něj nejste.

Uživatelé SyncUP DRIVE od T-Mobile jsou první, kdo má přístup k nové aplikaci propojených automobilů s názvem Motion, která poskytuje vyšší konektivitu a možnosti, které uživatelé automobilů žádali.

Aplikace Motion kombinuje roky výzkumu s intuitivním uživatelským interface, který poskytuje nový druh jistoty ohledně automobilu,“ uvedl Kenny Hawk, výkonný ředitel společnosti Mojio. „Cílem této spolupráce IoT je zlepšit vztah, který máme k našim automobilům, a to zlepšením bezpečnosti, zajištění a možností konektivity automobilů, se kterými už jezdíme.“

Identifikace problémů, která nám pomůže vyhnout se stresovým poruchám

– Krátkodobá a dlouhodobá údržba vede ke zdravějším automobilům. Automobilová diagnostika a výstrahy na možné problémy a závady se poskytují v reálném čase. Informace o dlouhodobém servisu, záruce a údržbě na základě značky, modelu a roku výroby jsou k dispozici jedním klepnutím.

Vyhodnocení řidičských návyků pro chytřejší a bezpečnější řízení

– Odemčení dat automobilu nabízí dokonalý pohled na řidičské návyky ve velkém nebo malém rozsahu. Data odhalují, kde a kdy se překračuje rychlost, kdy se prudce brzdí nebo rychle akceleruje – a dopad tohoto řidičského chování na spotřebu paliva.

Propojení vozidla s jinými zařízeními, aplikacemi a službami IoT

– Uživatelé SyncUP DRIVE od T-Mobile mají výhodu otevřené platformy Mojio a rostoucího ekosystému propojených automobilů. Platforma od Mojio se integruje s několika řešeními IoT, včetně IFTTT a Amazon Alexa, kde se reálná užitečnost spojování dat z vašeho vozidla s jinými digitálními aplikacemi a službami zlepšuje každým dnem.

Související články

Telia zvolila pro zařízení TELIA SENSE systém firmy ZTE
Telia zvolila pro zařízení TELIA SENSE systém firmy ZTE

Společnost ZTE, velký mezinárodní poskytovatel řešení telekomunikačních, obchodních a spotřebitelských technologií pro mobilní internet, dnes oznámila, že její řešení propojení chytré palubní diagnostiky (OBD) bylo vybráno společností TeliaSonera, předním poskytovatelem telekomunikačních služeb (TSP) v Severní Evropě, pro její zařízení telematických služeb TELIA SENSE.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!