SISA na veletrhu Autotec 2010 a nové webové stránky

2. června 2010, 0:00

Sdružení SISA spustilo novou upravenou webovou prezentaci na stránkách www.sisa.cz, kterou doporučujeme navštívit. Rovněž můžete Sdružení navštívit na veletrhu AUTOTEC & AUTOSALON 2010 na brněnském výstavišti.

AUTOTEC & AUTOSALON BRNO 2010

Ve spolupráci se sdružením SISA připravují organizátoři veletrhu již druhé pokračování programu „Oborové dny v servisní technice“, které představí zejména odborným návštěvníkům aktuální témata z oblasti mytí a konzervace vozidel, diagnostiky a pneuservisu.

Nomenklatura veletrhu AUTOTEC byla po projednání ve Výstavním výboru veletrhu rozšířena o kategorii osobních automobilů M1.

Z tohoto důvodu nese letošní ročník veletrhu titul AUTOTEC & AUTOSALON BRNO 2010 Mezinárodní veletrh užitkových a osobních automobilů, dílů a servisní techniky.

Dvojice spojených veletrhů nabídne přehled o novinkách a nabídce celého oboru včetně servisní techniky a komponentů. Veletrh začíná v pátek 4. června tiskovým dnem, pokračuje do 10. června 2010.

Stánek SISA je umístěn v pavilonu F, který bude v době konání veletrhu sdružovat významné evropské výrobce a distributory autodílů a příslušenství spolu s českými výrobci.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!