Novinky

Novinky z trhu aftermarketu

ELIT NEWS: Platba QR kódem přímo v eCatu

Společnost ELIT si připravila nově možnost placení pomocí QR platby. To výrazně zjednoduší a urychlí platbu faktur.  QR kód naleznete v sekci faktur v eCatu. Stačí načíst QR kód z faktury chytrým telefonem a příkaz se automaticky vyplní v bankovní aplikaci. 

CYA kabely v praktickém balení 20m od Elán car

Společnost Elán car si pro zákazníky připravila praktické balení po 20m, v přůřezech 0,75/1/1,5mm2.

ZF Aftermarket nastavuje laťku pro mobilitu budoucnosti

Transformace automobilového trhu je v plném proudu: alternativní koncepty pohonů, digitalizace, propojené automobily a autonomní řízení jsou jen některé z obrovských výzev, které čekají na firmy z automobilové branže. Díky svým inovativním výrobkům a individuálním koncepcím představuje společnost ZF Aftermarket v této hektické době pro zákazníky spolehlivého partnera.

Continental zrychluje růst

Společnost Continental zveřejnila hospodářské výsledky za první pololetí roku 2018. Firma zrychlila v druhém čtvrtletí svůj rozvoj a znovu vykázala rychlejší růst než trh. Za prvních šest měsíců společnost zaznamenala organický růst o 5,4 %, na čemž se podílelo všech pět divizí firmy. 

Nová svíčka BRISK pro vozy Dacia, Nissan a Renault

BRISK zařadil do svého sortimentu nový typ zapalovací svíčky z řady IRIDIUM PREMIUM+ s označením P26 (obj. kód 1977), určený především pro motory automobilů značky Dacia, Nissan a Renault.

MEYLE-PD brzdové kotouče z jednoho kusu s kompletním povrstvením

MEYLE rozšířilo svoje portfolio brzdových kotoučů v kvalitě MEYLE-PD : Výrobce představuje 6 nových referencí. Charakteristický znak: MEYLE pro aplikace BMW sází na jedno komponentní brzdové kotouče. Na rozdíl od ostatních výrobců, kteří vyrábějí kotouče v kombinaci z hliníkového náboje a třecího kotouče z ocelolitiny jsou tyto kotouče vyrobeny z jednoho kusu ocelolitiny, což umožňuje kompletní povrstvení.

Nová řada plochých stěračů Valeo FIRST

Firma Valeo zdokonalila řadu plochých stěračů Valeo FIRST Multiconnection. Díky provedeným změnám tak nabídka pokrývá více než 90 % automobilového parku.

Kompletní sortiment BOSAL znovu v nabídce J+M autodíly

Společnost J+M autodíly opětovně zařadila do nabídky kompletní sortiment BOSAL.