Novinky

Novinky z trhu aftermarketu

Firma WM Autodíly inovovala půjčovnu speciálních přípravků na všech pobočkách

Společnost WM Autodíly v nedávné době inovovala svou půjčovnu nářadí a speciálních přípravků, kterou poskytuje jako prémiovou službu pro své konceptové partnery Autofit a WM Partner.

Fórum CEE Automotive Supply Chain 2019 se bude letos konat v Olomouci

Klíčové organizace českého a slovenského automobilového průmyslu zvou všechny evropské hráče automobilového průmyslu, aby se připojili k CEE Automotive Supply Chain 2019, třetímu ročníku konference pořádané střídavě na Slovensku a v České republice. Bude se konat 12. – 13. listopadu 2019.

Hospodářské výsledky společností Continental v Otrokovicích za rok 2018 jsou již známé

Auditované hospodářské výsledky firem skupiny Continental v Otrokovicích za rok 2018 jsou již k dispozici v obchodním rejstříku. Do skupiny Continental Otrokovice patří společnosti Continental Barum s.r.o., Continental výroba pneumatik, s.r.o. a Continental HT Tyres, s.r.o.

Firma Mann+Hummel byla uznána General Motors jako dodavatel roku 2018

Společnost Mann+Hummel byla firmou General Motors jmenována dodavatelem roku během 27. výročního ceremoniálu „Dodavatel roku“, který se konal v Detroitu. Ocenění získala společnost Mann+Hummel již po čtyřicáté.

Textar brzdové destičky nově pro vozy DS DS3 a BMW X5

Společnost Textar nově nabízí brzdové destičky také pro automobily DS DS3 a BMW X5.

Stahlgruber rozšiřuje nabídku brzdových komponentů výrobce TRW

Vzhledem k tomu, že se firma Stahlgruber snaží reagovat na poptávku českého trhu, v měsících dubnu a květnu 2019 bylo naskladněno přibližně 150 nových položek od výrobce TRW.

Ohlédnutí se za Lakýrník campem

Na přelomu května a června tohoto roku se uskutečnil již druhý ročník workshopů od společnosti Interaction pod příznačným názvem Lakýrník camp. V pohodovém prostředí kempů se prezentovali jednotliví dodavatelé s produktovými novinkami a vychytávkami v oboru oprav a lakování vozidel.