Novinky

Novinky z trhu aftermarketu

Situace na trhu ojetých aut: Cebia summary 2/2019

Společnost Cebia provedla analýzu trhu ojetých vozidel určených k prodeji v prvním pololetí roku 2019 s cílem identifikovat trendy a strukturu tohoto trhu.

Bosch dláždí cestu pro 3D displeje ve vozidlech

Větší, vizuálně přitažlivější a s ještě větším množstvím funkcí. Digitální displeje se stávají klíčovým prvkem kokpitů vozidel. Řidiči ani cestující nechtějí být bez funkcí displeje a ovládacích prvků, které si nyní užívají na zařízeních, jako jsou chytré telefony a televizory.

Netradiční Autolift zvedáky u Elitu

Společnost Elit zařadila do svého sortimentu garážového vybavení praktické výkonné zvedáky Autolift s nízkou hmotností. Jsou čistě mechanické, pohání se jednoduše elektrickou ruční vrtačkou. 

Auto Kelly: e-info srpen 2019

Informace o zajímavostech a nových produktech, které se v nabídce Auto Kelly nově objevily, přináší firma prostřednictvím svého e-infa.

Brzdové kotouče Textar pro nový Toyota Yaris

V nabídce produktů značky Textar naleznete brzdové kotouče pro nový Toyota Yaris.

Hart rozšiřuje svou nabídku o produkty KYB

V nabídce firmy Hart, prodejce náhradních dílů na automobily, naleznou nově zákazníci produkty značky KYB.

ProfiAuto upozorňuje na skrytou hrozbu v autě

Při letošních kontrolách vozidel na území České a Slovenské republiky, tzv. PitStopech prováděných společností ProfiAuto, bylo zjištěno, že téměř 60 % kontrolovaných osobních vozidel mělo v brzdovém systému nekvalitní brzdovou kapalinu.

Dunlop Sport Classic opět vítězí v testu vintage pneumatik časopisu Auto Bild Klassik

Dunlop Sport Classic jsou více než jakékoli jiné vintage pneumatiky důkazem toho, že oldtimery mohou, pokud jde o ovladatelnost a brzdné vlastnosti, těžit z moderních technologií i při zachování klasického staromódního vzhledu a atmosféry. Druhým vítězstvím za sebou v testu vintage pneumatik časopisu Auto Bild Klassik Dunlop prokázal, že velmi dobře ví, jak takové přání […]

Elit nově nabízí diagnostiku Delphi, jedničku v diagnostice s českým jazykem

Do sortimentu garážového vybavení nově ELIT zařadil diagnostiku Delphi. Jedná se o multiznačkovou diagnostiku, která dokáže zaujmout nejen svým výkonem.

WM Autodíly Olomouc – další pobočka v nových barvách

Společnost WM Autodíly během července a srpna postupně mění vzhled svých poboček v České republice. Aktuálně doznala kompletní venkovní přeměny prodejna v Olomouci, která má nyní charakteristický zeleno šedý design.