Menu

Novinky

Společnost NEXUS Automotive International vytvořila obchodní jednotku pro trh ekomerce

NEXUS Automotive International, společnost působící na aftermarketu, oznamuje spuštění nové obchodní jednotky zaměřené na ekomerci. Vedoucím této jednotky je od ledna jmenován Robbie Stevens. Jeho jmenování umožní společnosti NEXUS reagovat na potřeby a priority své komunit s cílem podpořit růst při plánované nadcházející transformaci.

HART: Nové odpuzovače kun a hlodavců Viano

Firma HART rozšiřuje svůj sortiment o nové odpuzovače kun a hlodavců značky Viano.

K MOTORSHOP: Úložný systém Elring pro správné a bezpečné skladování těsnění

Elring znáte jako výrobce těsnění. Nyní společnost přichází s řešením, jak správně a efektivně využít místo a správně skladovat těsnění, nabízí vlastní vychytávky. Buď jako komplexní řešení, či jednotlivé části pro vaše stávající regály. 

Novinky v nabídce AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS představuje novinky ve své nabídce.

Valeo a Západočeská univerzita v Plzni – noví strategičtí partneři

Valeo a Západočeská univerzita v Plzni uzavřely smlouvu o strategickém partnerství s cílem podpořit inovativní projekty v oblasti aplikované elektrotechniky pro automatizaci výroby a průmyslovou robotiku. Partnerství umožňuje společnosti Valeo i univerzitě posílit studentské výzkumné aktivity v oblasti elektroniky, embedded systémů, počítačového modelování, řízení průmyslových systémů, diagnostiky a testování. Otevírá také vstup do kolaborativního výzkumu […]

Novinky firmy Nissens za měsíc leden

Firma Nissens představuje rozšíření svého sortimentu v lednu 2023.

Společnost Inter Cars rozšiřuje nabídku dílů pro americké vozy

Firma Inter Cars rozšířila nabídku dílů pro americké vozy. V sortimentu naleznete například nové lano ruční brzy, sadu brzdových destiček či sadu pístních kroužků.

FERDUS: Zvedací zařízení BJ-05 pro vyvažovačky

S rostoucím množstvím přezouvaných kol a také spolu se zvyšující se hmotností přibývá nejrůznějších pomocníků, které práci v dílně zrychlují a ulehčují. FirmaFERDUS již několik let úspěšně prodává model TB-J-09 určený primárně pro nákladní, autobusová a jiná obdobná kola. Nově rozšiřuje nabídku o subtilnější provedení BJ-05, které najde uplatnění v servisu osobních a lehkých užitkových vozidel.

Čeští řidiči mohou legálně instalovat už i LED H4 autožárovky

Od poloviny ledna se pro Českou republiku rozšířily možnosti legální instalace LED žárovek do automobilových světlometů starších vozů. Radovat se nově mohou majitelé vybraných vozů s původně dvouvláknovými halogenovými žárovkami H4.

Novinky z trhu aftermarketu