Novinky

Novinky z trhu aftermarketu

Firma Elit rozšířila sortiment o značky Monroe, Mann Filter, LPR a Ferodo

Firma Elit od poloviny července nově zařadila čtyři světové značky do svého sortimentu. V Elitu si nyní můžete zakoupit širokou škálu produktů Monroe, Mann Filter, LPR a Ferodo.

Dvě nové zapalovací svíčky Brisk P28 a P37

Brisk Tábor a.s. zařadil do svého sortimentu dva nové speciální typy zapalovací svíčky z řady IRIDIUM PREMIUM+ s označením P28 (obj. kód 1972) určený pro motory automobilů značky Honda a P37 (obj. kód 1990), určený pro motory automobilů značek Buick, Chevrolet, Opel a Saab.

Dayco: tlumič vibrací klikové hřídele

Firma Dayco, přední dodavatel autodílů pro automobilový průmysl a aftermarket, je také významným hráčem na poli originálního vybavení (OE) tlumičů torzních vibrací, které vyrábí pro mnoho významných výrobců jak osobních automobilů, tak i nákladních vozů v Evropě a na celém světě.

Brzdové disky Textar pro nový Hyundai i30 Fastback

Značka Textar nabízí jako první na trhu brzdové disky pro vůz Hyundai i30 Fastback.

MoonWalk nabízí nová řešení pro lakovny

Tento inovativní systém šetří pracovní čas, snižuje množství odpadu a mění míchací místnost na čisté a bezpečné prostředí. Robustní a snadno použitelná technologie MoonWalk nastavuje nový standard pro trh s laky.

10. výročí zapalovacích svíček Denso TT

Zapalovací svíčky Denso Twin Tip (TT) slaví 10. výročí uvedení na trh. Denso TT jsou k dispozici ve verzích z niklu a iridia a nyní pokrývají 87 % vozového parku v Evropě.

Setkání servisů Magneti Marelli Checkstar

Jako každý rok se uskutečnilo setkání autorizovaných servisů Magneti Marelli Checkstar. Letošní setkání bylo odlišné od předešlého, a to díky stému výročí společnosti Magneti Marelli.

Opravárenská doložka: Přichází revoluce? Doporučujeme

Opravárenská doložka: Přichází revoluce?

Naši západní sousedé pracují na zavedení právních změn související s trhem viditelných autodílů. Ve Francii a Německu jsou již patrné první známky liberalizace tohoto segmentu trhu náhradních dílů. Již brzy můžeme být svědky změn, které zřejmě ovlivní i činnost českých firem.

Potahované brzdové kotouče Delphi Technologies poskytují delší ochranu proti korozi než konkurence

Delphi Technologies, světový poskytovatel aftermarketových servisních řešení, opět prokázal špičkový výkon svých výrobků. V nezávislých testech jeho potahované brzdové kotouče porazily konkurenci, přičemž prokázaly více než o 720 hodin déle trvající odolnost vůči korozi za použití solného postřiku ve srovnání s méně než 24 hodinami u prémiového černého lakovaného kotouče a obyčejného OE.

Schaeffler prodává závod v Hamme managementu

Společnost Schaeffler, dodavatel nejen pro automobilový průmysl s celosvětovou působností, a tým managementu Schaeffler Friction Products Hamm GmbH podepsali minulý pátek smlouvu, podle níž se tým vedení stal s dnešní platností novým vlastníkem společnosti.