Menu

Novinky

Brembo bude prezentovat svůj rozšířený sortiment na veletrhu Automechanika

Rozšířením rodiny inovativních řešení “Beyond” pokračuje specialista na brzdy Brembo ve svém poslání být lídrem v oblasti nové mobility.

Týdenní novinky v nabídce AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS představuje své týdenní rozšíření sortimentu.

Nový kabinový filtr MANN-FILTER s nanovlákny

Společnost MANN-FILTER uvedla na aftermarket nový kabinový filtr FreciousPlus s nanovlákny, který je odolný vůči vlhkosti a teplotním výkyvům po celý servisní interval. Filtr s označením FP 38 004 je určen pro vozy BMW.

Nové brzdové kotouče ATE pro vozy Ford v nabídce Continental

Firma Continental rozšiřuje svou nabídku o brzdové kotouče ATE pro vozy Ford.

Skupina UFI představí na veletrhu Automechanika Frankfurt UFI Hydrogen, svůj podnik budoucnosti pro čistou energii a udržitelnou mobilitu

UFI Filters, přední společnost v oblasti filtrace, tepelného managementu a technologií pro rozvoj vodíkové mobility, představí na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu nad Mohanem ve dnech 10. až 14. září 2024 technologické inovace, které vyvinula pro vodíkový sektor.

Budoucnost evropských autoservisů ve věku technicky vyspělých vozidel

Opravy vozidel vybavených moderními elektronickými systémy mohou být složité a časově náročné a někdy vyžadují použití drahého vybavení nebo obtížně dostupných technických údajů. Jsou proto nezávislé autoservisy v evropských zemích vytlačovány z oprav těchto vozidel? Výsledky našeho průzkumu, který jsme provedli v osmi evropských zemích, mohou překvapit.

FERDUS: Instalační sada do podlahy pro nůžkové zvedáky OMEGA320

Nůžkový zvedák OMEGA320 se původně představil jako mobilní zařízení, nově ho lze ale pomocí elegantního instalačního setu rychle a jednoduše přeměnit na plnohodnotné provedení do podlahy.

Velká výprava Maluchů právě začíná! Vyrazí zpod Paláce kultury a vědy Doporučujeme

Velká výprava Maluchů právě začíná! Vyrazí zpod Paláce kultury a vědy

Velká výprava Maluchů pro děti se tento týden vydá z Varšavy do Monte Cassina. Výchozí bod pro 80 Maluchů bude jedinečný, protože svou cestu dlouhou více než 3 000 kilometrů zahájí v samém srdci hlavního města Polska – u Paláce kultury a vědy. V pátek 5. července v 9:00 se všechny posádky představí na startovní […]

Schaeffler rozšiřuje své portfolio o pomocná vodní čerpadla INA

Firma Schaeffler rozšiřuje svoji nabídku náhradních dílů o pomocná vodní čerpadla: v osvědčené kvalitě a v souladu s předním standardem OE.

Nové brzdové destičky a kotouče v nabídce Textar

Firma TMD Friction rozšiřuje nabídku brzdových destiček a kotoučů značky Textar, a to pro vozy BMW, Citröen a Volvo.

Novinky z trhu aftermarketu