Novinky

Novinky z trhu aftermarketu

Elektrická vozidla nejsou až tak čistá Stojí za přečtení

Elektrická vozidla nejsou až tak čistá

V důsledku Dieselgate se dieselová vozidla stala ztělesněním všeho zla, a to navzdory tomu, že v průběhu let byla propagována jako ekonomičtější a proto čistší. Ztrácí řidič, který prodává vozidlo za nižší cenu. Získávají (alespoň v médiích) elektrická vozidla, která jsou propagována jako vozidla s nulovými emisemi. Je to pravda?

400 nových referencí NRF Easy Fit

Řada výrobků NRF Easy Fit byla významně rozšířena. Nyní již čítá více než 1.600 referencí.

Společnost ZF představuje nový 2-rychlostní elektromotor pro osobní vozidla

Výrobce ZF má nový zlepšovák: Nový 2-rychlostní elektromotor s odpovídající převodovkou slouží k efektivnímu využívání elektrické energie. Novinku přestavili během akce ZF Global Technology Day 2019.

Více flexibility s plničem R-M UV Light Filler Grey ve spreji

Osvědčený základový plnič UV Light Filler Grey od R-M je nyní dostupný také v praktickém spreji. Jedná se o ideální řešení pro opravu menších poškození nebo pro použití na multifunkčním pracovišti.

Nokian Tyres buduje vysokorychlostní oválnou trať uprostřed španělských polí

Nové testovací centrum společnosti Nokian Tyres ve Španělsku bude umožňovat celoroční testování letních, celoročních a zimních pneumatik. Testovací tratě se otevřou v roce 2020, celková investice je odhadována na 60 milionů eur.

Nové produkty Nissens v červenci 2019

Firma Nissens opět prezentuje novinky pro další měsíc, tentokrát červenec 2019. Naleznete zde aplikace například pro Audi, Opel či Hondu.

E-shop Auto Kelly nově i jako aplikace

Auto Kelly přináší novinku v podobě uživatelsky jednoduché aplikace, se kterou budete mít vše potřebné nejen pro váš vůz v kapse, na dosah ruky, a to doslova. Aplikace je ke stažení zdarma pro systémy Android a iOS.

Společnost Hankook Tire rozšiřuje spolupráci s německými automobilovými závody DTM až do roku 2023

Hankook Tire nadále upevňuje svou pozici v marketingu celosvětového motoristického sportu a v příštích 4 letech zůstává exkluzivním dodavatelem závodů DTM. Výrobce pneumatik a firma ITR, která je promotérem závodů DTM, se dohodly na předčasném prodloužení smlouvy o spolupráci, která nyní poběží až do roku 2023.

Brzdové destičky Textar jsou k dispozici pro Porsche Panamera a Hyundai Nexo

Nově můžete pořídit brzdové destičky Textar také pro vozy značek Porsche Panamera a Hyundai Nexo.

Genuine Parts přejímá nizozemského distributora

Společnost Genuine Parts oznámila, že její skupina Alliance Automotive Group (AAG) dokončila převzetí holandské skupiny PartsPoint.