Pneumatika WinGuard Sport 2 SUV: Jasná volba pro majitele vozů SUV

22. srpna 2018, 15:40

Společnost Nexen Tire uvádí na český trh nový plášť WinGuard Sport 2 SUV pro zimní období. Pneumatika pro bezpečnou jízdu ve zhoršených klimatických podmínkách. Zaručuje stabilitu na vodě i sněhu a určena je zejména motoristům vlastnící vozy SUV.

WinGuard Sport 2 SUVNový plášť zažil premiéru na tradičním mezinárodním veletrhu The Tire v německém Kolíně nad Rýnem a jak již samotný název napovídá, je určen především pro vozy SUV. I proto vývojáři kladli důraz zejména na špičkovou ovladatelnost pneumatiky, jež dostala osvědčení UHP (Ultra High Performance), které dokládá, že se jim podařilo dosáhnout vytyčeného cíle.

Pneumatika navazující na svou úspěšnou předchůdkyni WindGuard Sport SUV je k dostání v celkem 27 rozměrech od 15 do 19 palců.

Běhoun pláště je koncipován do tvaru písmena „V“ a napomáhá tak stabilní jízdě na sněhu či mokré vozovce. Pohodlí při jízdě ve zhoršených klimatických podmínkách zajišťuje i bočnice, která je navržena tak, aby co nejlépe absorbovala vibrace a nerovnosti vozovky. Nexen Tire navíc díky silné kostře pneumatiky deklaruje delší životnost a menší míru opotřebení.

Samostatnou kapitolou jsou pak výrazné drážky uprostřed vzorku, které napomáhají záběru pneumatiky na sněhové podložce. Řidiči si tak mohou dopřát sportovní a zároveň kontrolovanou jízdu i v zimě.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!