GOLEMTECH bude na Rally Příbram 2014 přezouvat zdarma

3. October 2014, 10:00

Zprvu možná nenápadnou, ale pro návštěvníky i samotné závodníky určitě zajímavou novinku letos přichystali organizátoři posledního letošního podniku MMČR Rally v Příbrami. Ve spojení se značkou Golemtech, která je v rally známá zejména podporou Emila Trinera, Marcela Suchého či Přemka Budína, se letos se svým stánkem objeví i v servisní zóně.

„Emilovi se bohužel letošní start na domácí soutěži nepodařilo organizačně dotáhnout a problémy měla i samotná jeho domácí rally a tak jsme se rozhodli pomoci. Určitě jsme rádi, že se nakonec našel i silný partner jako hlavní sponzor a rally se uskuteční, v našich možnostech byl spíše skromnější příspěvek, ale věříme, že ten bude do dalších let růst společně s naší firmou“ vysvětluje obchodní ředitel Golemtechu.

Úplně jiný stánek
Nepůjde však jen o běžnou firemní prezentaci, kterou často minete bez povšimnutí. Firma se totiž zabývá zejména zvedacím zařízením a pneuservisními stroji, tak že na stánek vezmou technici přímo funkční vyvažovačku, silnou zouvačku, kompresor a veškeré další nutné vybavení pro rychlé přezutí či opravy průrazů gum a nabídne tuto službu všem účastníkům rally zcela zdarma! Tak že neváhejte, nemučte se složitým přezouváním vlastími silami a nechte to na nich. Jako návštěvník pak  uvidíte technikům přímo pod ruce a tuto nutnou servisní část práce přímo naživo, což bude určitě velmi zajímavé.

A jak tento nápad vůbec vzniknul? „Po minulém dalším nešťastném ročníku velkého mistráku, jsme se letos rozhodli změnit pohár a věnovat se ČMPR, o kterém se toho hodně namluvilo a já osobně se na něj velmi těšil. Můj velký oblíbenec byl minulý rok Štěpán Zabloudil, který také vyznává motto, že vždy lepší, než být v cíly o vteřinu rychleji, je tam hlavně vlítnout bokem. Volba tak pro letošek byla jasná. Nedávno byl Štěpán u mě v kanceláři, kde jsem mu blahopřál k letošnímu celkovému druhému místuv poháru a bavili jsme se, že vezmeme stánek se stroji ukázat návštěvníkům na Příbram a v tom on chvilku závodnicky zauvažoval a napadlo ho, že by bylo možná daleko lepší, nabídnout přezutí i přímo teamům resp. jejich servisákům a lidé to alespoň uvidí v opravdové akci. Ze Škodovky asi nepřijdou, ale většina dalších kluků s sebou stroje nevezou a různě se s tím improvizovaně trápí. Ta myšlenka mě nadchla a tak jedeme a všechny na náš stánek tímto zveme“ dodává ředitel, který sám na stánku v pátek bude.

www.golemtech.cz

Learn more

Golemtech: Limitovaná edice polepů vyvažovaček Racing Legends
Golemtech: Limitovaná edice polepů vyvažovaček Racing Legends

Přední výrobce autoservisní techniky GOLEMTECH připravil pro vyvažovačky limitovanou sérii polepů inspirovaných legendárními závodními vozy historie, jako jsou Lancia, Subaru a další. „Nápad se zrodil na závodech MMČR v rally v Příbrami, když jsme s Emilem Trinerem v depu obdivovali nový polep vedle stojícího Lanceru a pak smutně koukali na technicky jednoduše provedenou grafiku naší vyvažovačky stojící v depu,“ říká […]

Premiéra v servisní zóně Rally Příbram 2014
Premiéra v servisní zóně Rally Příbram 2014

Při letošním závěrečném podniku MMČR byla v servisní zóně na letišti Dlouhá Lhota k vidění jedna zajímavá novinka. Ihned u vjezdu do areálu servisních stání mechaniků pořadatelé vyhradili místo pro firmu Golemtech, která se zabývá pneuservisní technikou a rally podporuje dlouhé roky. Připraven však nebyl klasický prezentační či prodejní stánek, ale celé to bylo pojaté […]

Comments

The comment must be longer than 5 characters!

Please akcept regulations!

There are no comments. Be the first!