Menu

Reportáže / výstavy

Motoristické veletrhy v České republice a na Slovensku v roce 2024

Opět jsme si pro vás připravili přehled veletrhů, na které se můžete těšit v roce 2024 na území České republiky a Slovenska.

Motoristické veletrhy ve světě v roce 2024

Přinášíme přehled domácích i zahraničních autosalonů. Seznam mezinárodních veletrhů v roce 2024 je o něco delší, což znamená návrat mnoha významných akcí po pandemické přestávce.

Firma WUZETEM se zúčastnila veletrhu AAPEX 2023 v Las Vegas

Veletrh se konal od 31. října do 2. listopadu a setkali se na něm výrobci, dodavatelé, distributoři a prodejci náhradních dílů a technologií pro automobilový průmysl. Výzvy trhu s náhradními díly pro automobilový průmysl zde byly řešeny konkrétními řešeními.

Fotoreportáž z veletrhu Automechanika Birmingham 2023

Automechanika Birmingham je jedním z nejdůležitějších veletrhů na britském automobilovém trhu. Účastní se ho mimo jiné výrobci náhradních dílů dodávající do OE i na aftermarket. Letošní ročník se konal po čtyřleté přestávce způsobené pandemií. Podívejte se na fotografie, které MotoFocus pořídil během prohlídky výstavních prostor.

Veletrh Automechanika Birmingham se na výstaviště NEC vrátí 6.-8. června 2023

Automechanika Birmingham je přední veletrh pro britský aftermarket a navazující dodavatelský řetězec, který se v roce 2023 bude na ostrovech konat poprvé od roku 2019. S 500 předními dodavateli z 23 zemí a 12.000 návštěvníky z Velké Británie a Irska se tak bude jednat o vůbec největší oborovou událost na britském území.

Připravuje se čtvrtý ročník e-SALONU v Praze

Velkolepé expozice, národní premiéry, automotive novinky, exkluzivní doprovodný program. To vše bude součástí veletrhu e-SALON, který se uskuteční 10. až 13. listopadu 2022.

Tři ocenění na EQUIP AUTO 2022

Cílem ocenění, které udělují novináři sdružení pod záštitou Francouzské asociace technických a obchodních novinářů (AJTE) v International Grands Prix for Automotive Innovation EQUIP AUTO Paris, je objevit produkty nebo služby, které jsou považovány za inovativní.

Proběhl veletrh AUTOMECHANIKA 2022

Ve dnech od 13. do 17. 9. 2022 se opět otevřely brány Frankfurt Messe, aby přivítaly návštěvníky proslulého veletrhu Automechanika 2022, který každý velice dobře zná. Co vše bylo k vidění? Byli jsme tam, takže vám to můžeme ukázat!

Navštívili jsme jablonecký závod ZF Automotive Czech

Jablonecký závod ZF Automotive Czech pozval média do zákulisí výroby a vývoje špičkových brzdových systémů pro mobilitu nové generace v rámci akce ZF Experience Day. Naše redakce byla při tom.

Návštěva továrny na polovodiče Bosch v Drážďanech

Uplynul rok od otevření nové továrny Bosch na polovodiče v německých Drážďanech. Zařízení se stále rozšiřuje a novináři si ho mohli poprvé prohlédnout až nyní. Vyrábějí zde takzvané “čipy”, jedny z nejžádanějších produktů na světě v poslední době.

Reportáže, výstavy a veletrhy