Reportáže / výstavy

Reportáže, výstavy a veletrhy

Rekordní veletrh Automechanika 2018 Doporučujeme

Rekordní veletrh Automechanika 2018

Veletrh Automechanika je jedinečnou událostí na globálním trhu aftermarketu. Neexistuje žádná jiná událost, která by měla tak velký dopad na tuto branži. Zde se prezentují nové produkty a vytvářejí obchodní vztahy...

Rekordní počet vystavovatelů a vysoká návštěvnost – to byl 25. ročník veletrhu Automechanika

Brány veletrhu Automechanika Frankfurt se uzavřely dne 15. září po pětidenním maratonu s rekordním počtem vystavovatelů, více návštěvníky než v roce 2016 a novým rekordem ve výměře výstavních prostor. Akce se zúčastnilo 136.000 obchodníků a dalších návštěvníků ze 181 zemí, což poukazuje na další rekord.

Moto-Profil rekapituluje 15. ročník ProfiAuto Show

Více než 420.000 návštěvníků, téměř 210 hodin atrakcí celkově během všech dosavadních ročníků ProfiAuto Show a 4násobné zvětšení veletržní plochy během 15 let.

FOTOREPORTÁŽ: automechanika 2018

Veletrh automobilového aftermarketu automechanika se koná ve Frankfurtu nad Mohanem každé dva roky. Tentokrát to byl již 25. ročník. Ve dnech 11. až 15. září 2018 se představilo 5.000 výrobců z více než 70 zemí západní Evropy, USA, Japonska a Asie.

FOTOREPORTÁŽ: Classic Cars na veletrhu automechanika 2018

Veletrh automechanika byl letos rozšířen o dvě novinky v nové hale 12. Veletrh pneumatik Reifen a veletrh Classic Cars. Na krásné vozy z této sekce se můžete podívat na fotografiích.

Automechanika Frankfurt přivítá české firmy už po pětadvacáté

Veletrh Automechanika Frankfurt bude opět místem prezentace toho nejlepšího, co světový autoprůmysl nabízí a kam v tomto oboru směřuje, proto bude AutoSAP opět přitom. Letošního veletrhu se ve dnech 11.–15. září 2018 zúčastní řada členských firem Sdružení automobilového průmyslu (AutoSAP). 

Escape6 Prague Car Festival 2018 - i tady byl zastoupen aftermarket

Ve dnech 1. a 2. září na výstavišti PVA Expo Praha Letňany proběhl již 7. ročník automobilové výstavy Escape6 Prague Car Festival. A i tady byl zastoupen aftermarket.

FOTOREPORTÁŽ: Escape6 Prague Car Festival 2018

7. ročník automobilové výstavy Escape6 Prague Car Festival ve dnech 1. a 2. září na výstavišti PVA Expo Praha Letňany. Přes 700 unikátních automobilů, bohatý doprovodný program, lahůdky ze světa luxusních a sportovních vozů, tuning scene.

FOTOREPORTÁŽ: Auta na náplavce 2018

Časopis Svět motorů již podruhé uspořádal výstava Auta na náplavce. Prohlédněte si fotografie z této akce.

BRISK zve na veletrh Automechanika v Moskvě

Tradiční český výrobce zapalovacích svíček, žhavicích svíček a automobilních snímačů, firma BRISK Tábor a.s., zve k prohlídce své výstavní expozice na veletrhu Automechanika Moskva ve dnech 27.-30.8.2018.