Reportáže / výstavy

Reportáže, výstavy a veletrhy

Reportáž z kongresu SDCM Doporučujeme

Reportáž z kongresu SDCM

2 dny, 4 sály, téměř 800 účastníků, 20 tématických přednášek, 80 řečníků z Polska a Evropy, – to byl 13. Kongres motoristického průmyslu a obchodu ve Varšavě.

Den autodiagnostiky 2018 vzdělával, informoval i bavil Doporučujeme

Den autodiagnostiky 2018 vzdělával, informoval i bavil

Dne 9. listopadu se uskutečnil v přerovském hotelu Jana další ročník Česko-slovenské konference o autodiagnostice a emisní legislativě. Den autodiagnostiky byl i letos velmi povedenou akcí s hojnou účastí, kde se účastníci opět dozvěděli mnoho nového a zajímavého nejenom z oblasti autodiagnostiky.

Podzimní automobilové přehlídky jsou přede dveřmi

V sídle Autoklubu České republiky v Praze se tento týden uskutečnila tisková konference při příležitosti konání výstav Racing Expo a Glasurit Classic Expo. Kromě organizátorského týmu se jí zúčastnil i jednatel titulárního partnera, společnosti Toplac, Jiří Švec.

Rekordní veletrh Automechanika 2018 Doporučujeme

Rekordní veletrh Automechanika 2018

Veletrh Automechanika je jedinečnou událostí na globálním trhu aftermarketu. Neexistuje žádná jiná událost, která by měla tak velký dopad na tuto branži. Zde se prezentují nové produkty a vytvářejí obchodní vztahy…

Rekordní počet vystavovatelů a vysoká návštěvnost – to byl 25. ročník veletrhu Automechanika

Brány veletrhu Automechanika Frankfurt se uzavřely dne 15. září po pětidenním maratonu s rekordním počtem vystavovatelů, více návštěvníky než v roce 2016 a novým rekordem ve výměře výstavních prostor. Akce se zúčastnilo 136.000 obchodníků a dalších návštěvníků ze 181 zemí, což poukazuje na další rekord.

Moto-Profil rekapituluje 15. ročník ProfiAuto Show

Více než 420.000 návštěvníků, téměř 210 hodin atrakcí celkově během všech dosavadních ročníků ProfiAuto Show a 4násobné zvětšení veletržní plochy během 15 let.

FOTOREPORTÁŽ: automechanika 2018

Veletrh automobilového aftermarketu automechanika se koná ve Frankfurtu nad Mohanem každé dva roky. Tentokrát to byl již 25. ročník. Ve dnech 11. až 15. září 2018 se představilo 5.000 výrobců z více než 70 zemí západní Evropy, USA, Japonska a Asie.

FOTOREPORTÁŽ: Classic Cars na veletrhu automechanika 2018

Veletrh automechanika byl letos rozšířen o dvě novinky v nové hale 12. Veletrh pneumatik Reifen a veletrh Classic Cars. Na krásné vozy z této sekce se můžete podívat na fotografiích.

Automechanika Frankfurt přivítá české firmy už po pětadvacáté

Veletrh Automechanika Frankfurt bude opět místem prezentace toho nejlepšího, co světový autoprůmysl nabízí a kam v tomto oboru směřuje, proto bude AutoSAP opět přitom. Letošního veletrhu se ve dnech 11.–15. září 2018 zúčastní řada členských firem Sdružení automobilového průmyslu (AutoSAP). 

Escape6 Prague Car Festival 2018 – i tady byl zastoupen aftermarket

Ve dnech 1. a 2. září na výstavišti PVA Expo Praha Letňany proběhl již 7. ročník automobilové výstavy Escape6 Prague Car Festival. A i tady byl zastoupen aftermarket.