Veletrh AUTODÍLNA 2014

, 29. listopadu 2013, 12:24

V květnu letošního roku pro Vás team časopisu AutoEXPERT začal připravovat veletrh Autodílna jako B2B platformu pro setkávání odborníků v autoopravárenské branži. V září pak byla příprava ročníku 2013 zastavena a posunuta na rok 2014.

Bylo to proto, že vystavovatelská základna nebyla dostatečná proto, aby veletrh mohl proběhnout na takové úrovni a s takovým doprovodným odborným programem, s jakým byl původně zamýšlen. Jde o vytvoření nového konceptu interaktivní platformy, která bude postavená na těchto pilířích:
    – Odborné přednášky z oblasti techniky, technologie, legislativy, paliva maziv…
    – Panelové diskuse odborníků na aktuální témata
    – Interaktivní expozice, kde si návštěvníci budou moci sami vyzkoušet práci s diagnostickými přístroji a další servisní a garážovou technikou
    – Expozice, které budou pojaté jako školicí pracoviště. Na nich budou probíhat technické přednášky a školení.
    – Prodejní expozice dodavatelů nářadí, příslušenství, servisní a garážové techniky.

Platforma Autodílna se uskuteční paralelně s výstavou Czech Bus 2014 v polovině listopadu 2014.

Team časopisu AutoEXPERT Vás proto oslovuje již nyní s nabídkou na spolupráci na této platformě. Podpořte a spolu vytvořte koncept zaměřený na perspektivní zákaznickou skupinu těch, kdo to do budoucna myslí se svým podnikáním v autoopravárenství vážně.

AutoEXPERT „Považujte prosím toto jako rámcové oslovení, průběžně vám budeme poskytovat zpřesňující informace. Samozřejmě jsme vám k dispozici pro více informací na emailu autopress@autopress.cz“.

Související články

AUTODÍLNA – Nový veletrh pro profesionály v autoopravárenství
AUTODÍLNA – Nový veletrh pro profesionály v autoopravárenství

AUTODÍLNA 2013 je novým ryze odborným B2B veletrhem pro odborníky v autoopravárenství, který se uskuteční 14. – 16. 11. v areálu Výstaviště Holešovice společně s veletrhem CZECHBUS. Společnými pořadateli výstavy jsou společnosti Incheba Expo Praha a Autopress, s. r. o., vydavatel odborného časopisu AutoEXPERT. Společnost Autopress je odborným garantem výstavy. Veletrh je koncipován jako interaktivní […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!