APM Adrenalin Day 2010

26. dubna 2010, 0:00

Mimořádně výhodné veletržní ceny na autodíly i servisní vybavení a bonusy v podobě spousty různých adrenalinových zážitků, navíc doplněné celodenním zábavným programem pro celou rodinu – takový bude APM Adrenalin Day 2010, tedy letošní Veletrh dodavatelů a partnerů APM Automotive, který se uskuteční v sobotu 15. května přímo v centrále tohoto předního českého dodavatele autodílů.

V rámci dosud největší prezentace se na veletrhu představí tři desítky producentů náhradních dílů z celé Evropy a také patnáctka dodavatelů servisního vybavení a garážové techniky, kteří se pochlubí nejen novinkami ve svém sortimentu. Veletrh přitom bude rozdělen na dvě části. Zatímco v expozici tradičně umístěné přímo v centrální skladové hale bude mít odborná i laická veřejnost možnost nahlédnout ´do kuchyně´ renomovaným distributorům automobilových dílů, vybavení a příslušenství, expozice servisního konceptu AutoPROFITEAM v jiné části areálu bude patřit především garážové technice a vybavení pro autoservisy. V rámci veletrhu společnost rovněž nabídne svým registrovaným zákazníkům atraktivní slevy, např. u servisního vybavení mohou dosáhnout až 35%.

Podobně jako před dvěma lety má veletrh podtitul APM Adrenalin Day, neboť v hlavní roli opět budou nejrůznější adrenalinové zážitky. Osvědčené lety vrtulníkem letos doplní např. jízdy na terénních buggy a čtyřkolkách na atraktivním okruhu přímo v areálu společnosti, malý výlet za volantem exkluzivních vozů Ferrari 360 Modena F1 nebo Caterham či moderní zorbing, tedy zdolávání přírodního svahu v obří nafukovací kouli. Na oblíbených atrakcích se budou moci vyřádit i děti. Hladina adrenalinu se některým návštěvníkům může zvednout také při lezení na horolezeckou stěnu nebo při prohlídce vystavených exponátů nejen na čtyřech kolech. K vidění budou automobilové novinky i elegantní veteráni, moderní i historická závodní auta nebo exklusivní supersporty – např. dravec Radical v pouze devítikusové limitované edici od společnosti IBS-motor či ´karosovaná formule´ KTM X-Bow, kterou představí pražská firma Dream-Cars. Zajímavé bude také srovnání jízdy dvou stejných vozů s opotřebovanými a s novými špičkovými tlumiči Bilstein na speciální dráze přímo v centru dění.

Samozřejmě nebude chybět ani obří stan coby místo odpočinku, občerstvení i zábavy. O tu se vedle několika tanečních vystoupení postarají především živé kapely. Country v podání populárních Pilounů vystřídá dechovka Domažličanka s dvojicí speciálních hostů – televizními hvězdami Blankou Tůmovou a Milanem Černohouzem. Nejen pro pamětníky pak zazní hity kapely Smokie či zpěvaček Tiny Turner a Suzi Quatro v podání oblíbeného pražského revivalu. Celodenní program začínající úderem deváté ráno bude s humorem sobě vlastním moderovat populární dvojice plzeňského rádia Kiss Proton. Vejvoďák a pan Kabát se jistě vyřádí nejen při premiérovém představení finalistek soutěže krásy Dívka Šumavy 2010, ale také při tradičních módních přehlídkách agentury DS Models i při dalších doprovodných akcích. Pan Kabát se navíc těší také na lahůdky, které letos opět návštěvníkům APM Adrenalin Day připraví vyhlášená restaurace U sv. Jána, mezi jejíž hosty patří například prezidentský pár…

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!