Již tento víkend ProfiAuto Show a skok auta s člověkem z 80metrové výšky na vlastní oči

5. června 2019, 11:28

Všichni milovníci a fanoušci motorismu budou mít o nadcházejícím víkendu svátek. V polských Katovicích se totiž uskuteční 8. a 9. června veletrh ProfiAuto Show. Na veletrhu se představí na 150 vystavovatelů, velký prostor dostane servisní zóna a aktivity pro mechaniky. Návštěvníci si třeba užijí adrenalinové atrakce, závodní motokáry nebo drift show. Poprvé zde bude prezentovat policejní techniku Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje. Ukáže se zde také 600koňový speciál McLaren F1 EVO 2019 českého závodníka do vrchu Marka Rybníčka.

Vůbec poprvé se bude na motoristickém veletrhu prezentovat česká policejní technika. Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje tady představí techniku dopravní policie i speciální pořádkové jednotky. Návštěvníci si prohlédnou třeba speciálně upravený vůz VW Amarok, který slouží jako zásahové vozidlo ve zvlášť náročných terénních podmínkách, ukáže se nový policejní „superb“ s výkonem 276 koní, motocykl BMW nebo unikátní přestavba vozidla Iveco, které se využívá při živelných a průmyslových pohromách. Jako zajímavost bude součástí ukázky také motorový člun i policejní motorová čtyřkolka. Celkem se představí na 8 kusů policejní techniky.

Servisní zóna pro mechaniky ukáže pomocí virtuální reality, jak by měl vypadat ideální servis, představí vzorový servis a moderní nástroje a řešení usnadňující každodenní práci v servisu. Pro odborníky jsou připraveny během dvou dnů desítky odborných školení a workshopů. Během soboty se mechanici utkají v soutěži o Pohár mechaniků 2019 o 30tunový lis, který bude hlavní výhrou.

Velká porce aktivit a zábavy je připravena také pro motoristickou veřejnost. Fanoušky čekají ukázky závodních motokár a jízda na motokárovém okruhu s 9koňovými „monoposty“. Návštěvníci si užijí také ukázky driftu a drift taxi, motocyklový trial nebo auto s dvěma předními částmi. Program také zahrnuje vystoupení Bikini Car Wash a velkolepou taneční show s ohněm. Skvělým zážitkem bude skok na kaskadérskou nafukovací matraci z výšky 5 metrů, a hlavně auto bungee jumping z 80metrového jeřábu.

Poháněno vášní – to je motto letošního 16. ročník motoristického veletrhu ProfiAuto Show. Program bude probíhat v multifunkční hale Spodek a Mezinárodním kongresovém centru v sobotu 8. (od 10.00 do 18.00 hodin) a v neděli 9. června 2019 (od 10.00 do 17.00 hodin).

Harmonogram, přehled atrakcí a aktivity a další informace jsou na https://profiauto.pl/show/cz.

Video z ProfiAuto Show 2018

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!