Jubilejní nabídka GEDORE

26. října 2009, 0:00

Limitovanou edici speciální sestavy nástavců s ráčnou připravila u příležitosti svého letošního jubilea firma GEDORE. Už 90 let dodává mechanikům z celého světa dílenské nářadí prvotřídní kvality a letos doplnila také bohatý sortiment náhradních dílů a autopříslušenství společnosti APM Automotive.

Ta jako dodavatel autodílů samozřejmě nabízí také veškeré dílenské vybavení a nářadí včetně servisních vozíků, speciálních přípravků či dílenského nábytku.

Jubilejní nabídku tvoří sada v plechovém kufříku speciálně sestavená z trubkových nástavců pro nejčastější aplikace v oblasti 1/2“ určených pro velké zatížení. Samozřejmě nechybí ani robustní páková ráčna. Sada s objednacím číslem GED2178915 je nabízena za akční NETTO cenu 2.290,-Kč bez DPH.

GEDORE je největším německým výrobcem ručního profinářadí. Veškeré GEDORE nástavce jsou kované za tepla, a proto se vyznačují homogenní strukturou s minimálním vnitřním pnutím, což výrobkům zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení i při maximálním zatížení. Všechny produkty jsou podrobeny přísným technologickým i kvalitativním testům (dle certifikátu jakosti DIN ISO 9001) a v nabídce firmy nechybí ani méně obvyklé typy nářadí či nástavců nebo praktické úložné boxy a nástěnné systémy.

Koncern GEDORE GROUP sdružující hned několik světoznámých značek (Gedore, Klann, Carolus, Dremotec, Ochsenkopf, Metec…) přitom v letošním roce vydal také svůj první katalog nářadí kompletně v českém jazyce. Při přípravě katalogu MAGIC 2009 spolupracoval se společností APM Automotive a výsledkem je česká verze letošní akční nabídky vybraného dílenského nářadí a přípravků z nabídky několika značek celého koncernu. Tento ´malý´ katalog s velmi atraktivní nabídkou vybraných výrobků pro automobilový průmysl za lákavé akční ceny již tradičně doplňuje hlavní katalogy jednotlivých značek s jejich kompletním sortimentem. Tedy např. katalog nářadí Gedore (obj.č. APM: 6645302) nebo katalog speciálních přípravků Klann (obj.č.APM: 6645301). Platnost akčního katalogu Magic 2009 (obj. č. APM: 6645304) končí 31. prosince.

Více na www.apm.cz


 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!