Škoda očekává v Česku růst zájmu o servisní program pro starší vozy v roce 2010

19. července 2010, 0:00

Česká automobilka Škoda Auto očekává, že v roce 2010 přiláká do servisního programu pro starší vozy více nových zákazníků než v roce 2009.

„V roce 2009 oslovil tento program v Česku 15.000 zákazníků, v roce 2010 očekáváme další výrazný nárůst zájmu a více jak 25.000 nových zákazníků,“ uvedl Luboš Vlček, vedoucí prodeje originálních dílů a příslušenství Škoda Auto.

Program s názvem „Šeková knížka plná slev“ funguje již druhým rokem a přináší prostřednictvím autorizovaných servisních partnerů Škoda řadu zajímavých nabídek majitelům modelů Felicia, Fabia, Octavia, Roomster a Superb starších čtyř let. Jde o slevy na vybrané servisní úkony (až 20 %) a náhradní díly. „Vyjma atraktivních cen přináší výhody v podobě použití Škoda Originálních dílů, příslušenství a předepsaných technologických postupů, které zaručí zachování záruk a mobility vozu,“ poznamenal Vlček.

„Touto cestou se snažíme vyjít vstříc majitelům starších vozů a přiblížit jim výhody autorizovaných servisů jako je nabídka Škoda originálních dílů a příslušenství, cenová transparentnost, profesionální technické zázemí, proškolený servisní personál a komplexní nabídka služeb,“ uvedl Vlček. „Pozitivní reakce zákazníků vedou k dalšímu rozšiřování nabídek a služeb pro tento segment,“ dodal.

Vedle šekové knížky nabízí Škoda svým zákazníkům možnost nechat si zdarma zkontrolovat nově koupený ojetý vůz, který vlastní méně než dva měsíce. Při splnění podmínek akce provede vyškolený pracovník autorizovaného servisu kontrolu stavu elektronických systémů ve voze, těsnosti motoru, upevnění jednotlivých komponentů ve vozidle, brzdového systému, náplní, povinné výbavy a další. V případě, že se na voze objeví jakákoliv závada, může zákazník využít právě kupón z šekové knížky.
Do servisního programu je zapojeno téměř 250 servisních míst v Česku. V rámci akce šeková knížka mohou zákaznici využít nejen výhodné nabídky, ale i soutěžit o ceny jako jsou jízdní kola, navigace nebo střešní nosiče z kolekce Škoda Originálního příslušenství. Současné parametry obou akcí jsou platné do 31. prosince 2010.

Zdroj: autofox.cz

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!