Zákazníci preferují vozy s certifikátem Cebia

18. června 2012, 0:00

Společnost Cebia, která se zabývá především prověřováním původu ojetých vozidel, umožňuje svým partnerům vytvoření certifikátu Cebia REPORT dokumentujícího historii nabízeného ojetého vozidla. Z posledních prodejních statistik vyplývá, že o takto prověřené vozy je 3krát větší zájem.

Cebia tak podporuje seriózní prodej ojetých vozů spolupracujících partnerů, jejichž zákazníci stále více žádají kvalitu a důvěryhodnost.

Většina ojetých vozů v ČR je nabízena na portálu Sauto.cz. Ten díky informacím od společnosti Cebia poskytuje možnost selekce prověřených vozů pomocí volby „Vozy s ověřenou historií“ a zobrazuje u každého takového vozu přehledné hodnocení pomocí hvězdiček a náhled na certifikát Cebia REPORT. Takto označené vozy jsou mnohem více žádány zákazníky, což se projevuje jejich rychlejším prodejem. Doba prodeje auta s Cebia REPORTEM se podle posledních statistik zkracuje o10 dní.

„Pomocí našeho certifikátu si zájemce může ihned zkontrolovat skutečný stav tachometru, zda odpovídá VIN a rok výroby a také jestli vozidlo nebylo odcizeno nebo není v leasingu,“ vysvětluje Ing. Martin Pajer, ředitel společnosti Cebia. „Certifikát si může náš spolupracující partner, typicky například autobazar, jednoduše vygenerovat z našeho systému Autotracer. Tento systém naši partneři hromadně využívají především při prověřování vykoupených vozidel,“ doplňuje Pajer.

Cebia REPORT si k inzerátu může připojit i soukromá osoba vkládající například inzerát na prodej vlastního automobilu. Certifikát získá na stránkách www.zkontrolujsiauto.cz. Své inzeráty tedy mohou podpořit jak prodejci vozidel, tak i soukromé osoby.

Cebia tak napomáhá ozdravení trhu s ojetými automobily tím, že dokáže odhalit nepoctivě prodávaná vozidla od těch, které jsou nabízena s použitím pravdivých informací na základě ověřené historie a zvyšuje tak důvěru a zájem zákazníků o koupi vozu u prověřených prodejců.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!