Cebia spustila novou verzi on-line portálu AUTOTRACER

6. srpna 2012, 0:00

Společnost Cebia publikovala novou verzi svého informačního systému AUTOTRACER určeného pro on-line prověření historie vozidla na adrese www.zkontrolujsiauto.cz. Portál má kompletně přepracovanou strukturu, grafický design a je doplněn o řadu nových funkcionalit.

„Společným jmenovatelem všech změn je zjednodušení prezentace služeb AUTOTRACERu zákazníkovi s cílem lépe popsat a vysvětlit, co je obsahem služby a proč by ji měl zákazník koupit,“ popisuje změny manažer marketingu a PR společnosti Cebia Jan Dryák. „Postup prověření je jednoduchý: zákazník zadá VIN auta, systém AUTOTRACER mu obratem zdarma zobrazí, jaké má k jeho vozu informace a v jakém počtu a zákazník se rozhodne, zda je koupí za 498 korun. Vybere si z několika možností platby on-line nebo bankovním převodem a po zaplacení ihned získá přístup k požadovaným informacím. O ojetých vozidlech poskytujeme řadu informací důležitých pro zájemce o ojetý vůz, jako jsou záznamy o stavu tachometru, roku výroby, dřívějších poškozeních, servisní historii a řadu dalších informací. Systém navíc automaticky vyhodnotí, zda se nejedná o vozidlo z kategorie, u níž doporučujeme detailnější fyzické nebo dokladové prověření a tuto doplňkovou službu zákazníkovi nabídne,“ vysvětluje Dryák.

 

Díky rozsáhlé databázi společnosti Cebia čítající přes 500 milionů položek je systém AUTOTRACER schopen sdělit zákazníkovi průměrně 5 stavů tachometru k jednomu vozidlu a u 97% dotazů podá informaci o skutečném roku výroby. Tyto informace mají spolu s prověřením v databázích odcizených vozidel a leasingových společností zásadní vliv na stanovení správné ceny ojetého vozidla, resp. na jejich základě se může zákazník racionálně rozhodnout, zda automobil koupí.

„V nejbližší době chystáme ještě další vylepšení stránek AUTOTRACERu a doplnění některých funkcionalit. V září pak spustíme celý nový korporátní web www.cebia.cz,“ prozradil Dryák.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!