Škoda Auto podporuje systém AUTOTRACER na prověřování historie ojetých vozidel

18. srpna 2010, 0:00

Prověřování stavů tachometru u ojetých vozidel je součástí každé zakázky u autorizovaných prodejců programu Škoda Plus.

Společnost Cebia spolupracuje v rámci provozu systému AUTOTRACER s největším výrobcem osobních automobilů na českém trhu, společností Škoda Auto, a.s.

Škoda Auto podpořila systém na ověřování historie ojetých vozidel, se zvláštním zaměřením na průběžné stavy tachometru. Právě změna stavů tachometru je největší problém na trhu ojetých vozidel v ČR. Tento údaj je falšován u více jak 42% vozidel. Vzhledem k tomu, že stav tachometru má zásadní dopad do prodejní ceny aut, jedná se o závažný problém, který poškozuje jak prodejce, tak zákazníky.

Škoda Auto v rámci programu na prodej prověřených ojetých vozidel Škoda Plus automaticky kontroluje všechna vozidla systémem AUTOTRACER. Ten, se stal nedílnou součástí prodeje vozidel značky Škoda a doplňuje tak aktivity společnosti Škoda Auto na poli prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozidel. Program Škoda Plus je prodejní systém certifikovaných prodejců Škoda Auto a.s. Vozidla zahrnutá do tohoto programu splňují přísná kritéria kvality, známého původu a prověřeného technického stavu vozu. Veškeré informace o tomto programu jsou k dispozici na internetových stránkách www.skodaplus.cz.

Společnost Cebia vítá tyto aktivity autorizovaných prodejců, kteří dávají potenciálním zákazníkům najevo, že kupují prověřené a garantované vozy, bez falšování stavu najetých kilometrů. Vyjma programu Škoda Plus začínají systém AUTOTRACER využívat i ostatní autorizovaní prodejci značky Škoda.

Systém AUTOTRACER je přístupný i široké veřejnosti na internetové adrese www.zkontrolujsiauto.cz a jeho služeb již využilo více než 100 000 zákazníků.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!