Cebia vstoupila na trh se satelitním zabezpečením vozidel

13. září 2010, 0:00

Cebia se spojila s největší firmou v Evropě v oblasti satelitního zabezpečení a monitorování vozidel a přichází na trh s produktem Cebia SAT.

Společnosti META System a Octo Telematics vytvořili celoevropský systém pro monitorování vozidel, do kterého je již dnes zapojeno více než 1,2 milionů automobilů.

V České republice se průměrně odcizí 17 000 vozidel ročně, což je 47 vozidel denně. Dlouhodobé výsledky dokládají, že 97% odcizených vozidel vybavených satelitním zabezpečením je nalezeno a vráceno zpět majiteli.

Investice do satelitního zabezpečení, které lze přes společnost Cebia pořídit za méně než 20.000,- Kč se proto určitě vyplatí. Když k tomu přičteme, že všechny velké pojišťovny přiznávají za instalaci aktivního satelitního střežení obvykle 20% slevu z havarijního pojištění, náklady na provoz se motoristům ještě sníží.

Cebia představuje systém Cebia SAT, který je moderním řešením satelitního zabezpečení a hlídání automobilů. Kromě standardních funkcí shodných s podobnými satelitními systémy na trhu, přináší Cebia SAT významné novinky:
– Citlivý nárazový detektor, který nejen dokáže rozeznat autonehodu a okamžitě přes internetovou aplikaci asistenční služby přivolat pomoc, ale i vytvořit kompletní analýzu průběhu nehody pro účely jejího šetření.
– Hlídání vozidla pultem centralizované ochrany s celoevropským dosahem.
– Automatická evidence najetých kilometrů s rozlišením typů komunikace (dálnice, město, ostatní) umožnila nastartovat pro motoristy zcela nové pojištění, kde výše pojistného je závislá na množství najetých kilometrů. Pojišťovna UNIQA zavedla na českém trhu jako první tento typ produktu. Pod názvem SafeLine obdrží motorista, za podmínky instalovaného systému Cebia SAT, ke svému pojištění i aktivní celoevropské střežení přes pult centralizované ochrany, aktivní asistenční služby pro pomoc na cestách a až 25% slevy v závislosti na ročně ujetých kilometrech.

Systém Cebia SAT je vhodný jak pro fyzické osoby, které hledají kvalitní a cenově dostupné zabezpečení automobilu, tak pro firmy, kterým systém prokazatelně přináší nezanedbatelné úspory provozních nákladů a to nejen kvůli možnosti využívat automaticky generovanou knihu jízd, ale i podle zkušeností, které dokazují, že řidiči služebních vozidel vybavených satelitním monitorováním mění výrazně své chování: optimalizují trasy cest, využívají efektivněji pracovní dobu a dodržují silniční předpisy.

Komplexní informace o systému Cebia SAT jsou k dispozici na stránkách www.cebia.cz.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!