Aerotwin Multi-Clip: univerzální adaptér pro montáž stěračů Bosch Aerotwin

2. října 2009, 0:00

Upínací adaptér je malý díl s velkým dopadem. S jeho pomocí je stírací lišta upevněna na ramínku stěrače, ale řidiči si s ním v případě výměny opotřebované lišty za novou často nevědí rady.

Někteří výrobci osobních automobilů totiž používají dokonce i v rámci jedné modelové řady různá rozhraní. Nový multifunkční adaptér Bosch Multi-Clip odstraňuje veškeré zmatky a umožňuje snadnou a rychlou montáž stírací lišty. S touto novinkou se inženýrům společnosti Bosch podařilo vyvinout adaptér, který je vhodný pro různé typy ramínek stěračů nejdůležitějších osobních vozů na celém světě. Multi-Clip je již předmontován na stěračích Bosch Aerotwin a umožňuje pohodlnou a snadnou výměnu stírací lišty několika úkony. Rozhraní s Multi-Clipem je vždy stejné a jediným rozlišovacím prvkem je nyní délka stírací lišty. Tím se usnadňuje hledání vhodného stěrače v obchodech.

Nový Multi-Clip pokrývá čtyři různá rozhraní Toplock a Sidelock. Multi-Clip se používá na stěračích Bosch řady Aerotwin. Pro řidiče, kteří si mění stěrače sami, bylo často obtížné nalézt správný stěrač s vhodným adaptérem. Aerotwin s Multi-Clipem lze nyní používat pro všechny verze jedné modelové řady, čímž jsou prakticky vyloučeny záměny. Zákazníci si tedy mohou snadno vyhledat vhodný stěrač v prodejním regálu bez nutnosti odborného poradenství.

Zdroj: www.bosch.cz

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!